Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres férfiaknak miért...

Sikeres férfiaknak miért lehet életközépi válsága?

Figyelt kérdés

Azt hittem ez csak olyan pasiknak van akik mondjuk 40 éves korukra sem.értek el semmit anyagilag és.szakmailag, magánéletben.


Nem logikus hogy egy amolyan nő álma típusú gazdag férfi mire fel juthat életközépi válságba, amikor válogathat nők közül, gazdag, szakmailag sikeres.



2021. okt. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érzik magukat annak
2021. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól, hogy sikeres, még nem feltétlenül érzi annak magát, nem feltétlenül érte el azt amit ő akart, vagy éppen azt érzi gondnak, hogy túlhajszolta magát egy irányba és elment mellette az élet, ezer oka lehet.
2021. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, fordítva, egy látszólag sikertelen ember sem feltétlenül van válságban az életével.
2021. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ember.
2021. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Életközépi válságot okozhat minden, amire most van esélyed utoljára az életben. Lehet, hogy van egy szép családja, 20 éve hűséges a feleségéhez és hirtelen szerelmes lesz. És rájön, hogy ha ezt elszalasztja, akkor már soha többé nem fogja átélni a szerelmet. Ez az utolsó esélye.

De bármi lehet ilyen. Pl. soha nem fejezte be az egyetemet és rájön, ha most nem teszi meg, akkor már soha.

Ilyenkor az ember képes mindent lerombolni maga körül. Nagy úr az a gondolat, hogy utoljára van rá lehetőség. Ismerek olyat, aki mindent eldobott, munkahelyet, mindent, családját cserben hagyta azért, hogy az egyetemet befejezhesse és mivel nem lehetett másként, csak nappali tagozaton, nem tudott mellette dolgozni, eltartatta magát azzal, akivel tudta.

Iszonyat romboló tud lenni, ha az ember ilyenkor nincs észnél.

2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a jóból is megárt a sok.
2021. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi a sikeres.


Én ismerek olyat,aki magát sikeresnek hiszi,de el van hízva,ocsmány.

Lehet sok pénze van,de kb erre is ment el az egész fiatalsága.

2021. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kívülről hiába látod sikeresnek, nem tudod, hogy neki mi okoz igazi sikert vagy örömet. Lehet, hogy úszik a pénzben, de neki szerelem kell. Lehet, hogy pénzéhes és mindig több kell neki. Ki tudja.
2021. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én olyan 36 éves pasi vagyok, aki semmit nem ért el. (Se anyagilag, se a magánéletben, sem szakmailag.) Mégsem vagyok válságban. Igazából benne van a pakliban hogy belehalok ebbe az életmódba amit folytatok, de ez mégsem zavar. Majd talán írok egy könyvet (rólam és pár barátomról) hogy "mi vagyunk akik nem értek el semmit. Persze én próbálok változtatni az elcseszett életemen, de akkor sem leszek szomorú ha elbukok.

Ezt csak azért írtam le, mert nem tudom én sem hogy milyen ez az "életközép válság". Csak a kérdésből az jött le, hogy nekem valami ilyet kéne éreznem (márha belepasszolok a sablonba).

2021. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!