Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gyűlölni a romákat?

Miért kell gyűlölni a romákat?

Figyelt kérdés

Csak szeretnének beilleszkedni,de ha állandóan ci*ányoztok,előitéletetek van akkor ez nem fog sikerülni.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK)



2021. okt. 24. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos sokan NEM akarnak beilleszkedni. Duguláselhárító vagyok, legtöbbször nem akarnak kifizetni, fenyegetőznek és minden kollégámnak van ilyen élménye. Voltak akiktől még ők követeltek pénzt, a másiknak a szintén c*gány szomszéd feltörte a kocsiját és mindent vittek, a címen pedig kiderült, hogy nem is volt dugulás. Direkt azért hívták ki, hogy lopjanak. Ezek után szerintem nem meglepő,ha az ember nem kedveli őket.
2021. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan kezdjek bele?
2021. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Ez nyílván csak elszigetelt eset vannak ijen magyarok is.Nem kel általánosítani!!!
2021. okt. 24. 22:06
 4/61 anonim ***** válasza:
94%

Én nem gyűlölöm őket. Előítéleteim viszont vannak, köszönhetően a velük kapcsolatos negatív élményeknek.

Ha felnőne két generáció úgy, hogy nem tapasztalna lényeges különbséget bűnözésben, viselkedésben, akkor ők előítéletesek sem lennének. Ez viszont nagyon messze van.

2021. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
96%
Mert a többség valójában nem is akar beilleszkedni. És ez még csak a jéghegy csúcsa
2021. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
96%

Úgy szeretnének beilleszkedni hogy nem dolgoznak, meglopják, kirabolják az embert, meg felesleges agressziót mutatnak mások felé? Tisztelet a kivételnek.

Ha az embernek mondjuk húszból egyetlen eggyel van pozitív tapasztalata, a többi mind okozott neki félelmet vagy rossz élményeket akkor mégis mit szeressen bennük? Ha a túlnyomó többségük normális lenne akkor nem ilyen lenne a megítélésük. Az emberek nagy többsége nem azért utál valakit mert az más népcsoportba tartozik, ennyi nem elég az utálathoz. Viszont ha azzal a népcsoporttal 99%-ban negatív emlékei vannak, akkor nyilván megutálja és kerüli őket.

Ha nekem minden kínai akivel találkoztam életemben, egy tortát dobott volna a képembe, akkor nem állnék le velük és nem keresném azt a kínait aki majd talán normális lesz és nem dobál, hanem utálnám és elkerülném őket hogy ne járjak még egyszer így. Érted?

2021. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
93%
Igen, magyaroknál is van ilyen, viszont románoknál jóval nagyobb arányban. Elhiszem, hogy vannak rendes romák is, de ha olyanokkal találkozol akik az utcán ordítanak verik egymást nehéz barátságosan hozzájuk állni.
2021. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
De a töbség beakar illeszkedni de a magyarok nem hagyják!!
2021. okt. 24. 22:10
 9/61 anonim ***** válasza:
96%
Elmondanám neked, hogy a cigányok ugyanúgy utálnak minket magyarokat, talán még jobban. Csak azt nem értem akkor miért nem takarodnak haza indiába.
2021. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a többség ingyen akar élni. Lopnak, rabolnak, meg veszik fel a segélyeket, csak dolgozni ne kelljen, mert a munka az büdös nekik, de bezzeg a magyarok adóforintjaiból finanszírozott segélyek azok kellenek.

Rengeteg cigányt ismerek, és ezek közül egyetlen aki keményen dolgozik mint a magyarok. Ő egy becsületes ember és őt rettenetesen tisztelem is. De a többi cigány ismerősöm nem olyan mint ő.

2021. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!