Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori az ittas...

Mennyire gyakori az ittas vezetés?

Figyelt kérdés

Hány olyan sofőr lehet, aki italosan ül volán mögé.

Ezek ennyire vakmerőek?



2021. okt. 25. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg sajnos, ha ittas alatt azt értjük, akinek a véralkoholszintje a megengedett, vagyis 0,00000% felett van.
2021. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gyakori.


De az is igaz, hogy az ittasságot sokan úgy képzelik el, mint önmagát az alkoholizmust.


Mit gondol az emberek többsége egy alkoholistáról? Ül a kocsmában, várakozik a trafik előtt, világát nem tudja, részeg, igénytelen stb.stb. Holott javarészt az alkoholisták rendes családi háttérrel rendelkeznek, munkahellyel, hobbival, stb., csak éppen kell a reggeli pici vodka/bor/sör/pálinka. Nem részeg, csak ittas. Szerintem rengetegen kezdik így a napjukat és totál irreleváns számukra, hogy vezetnek vagy sem...

2021. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én 5 év alatt 2 szer voltam kotta részeg kocsiban, inkább többet soha.
2021. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem régiben döbbentem rá, hogy nagyon gyakori.Rengetegen vezetnek úgy, hogy megisznak pár sört, 1-2 felest.Láttam is már sok ilyet, meg hallom is rendszeresen.


Van egy trafikos ismerősöm, ő is mondja mennyien mennek már kora reggel sörért, töményért.Sokat ismerünk is közülük, elviekben nem számítanak lecsúszott embereknek, mert rendes munkájuk, családjuk van.Ennek ellenére reggel lecsusszan 1-1 feles napi szinten, vígan vezet utána.

2021. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elég baj az, hogy sokan így vezetnek.

Hatalmas felelőtlenség.

2021. nov. 2. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Főnökön is sajnos... nekem meg muszáj beülnöm mellé.
2021. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy,hogy 0,000000001% vagy hangyafaxnegyednyivel többet mutat vagy kevesebbet...

"Majd ha ez a műszer nullát mutat öregem,akkor esetleg nem szólunk egy szót sem."

2021. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4. Azért vannak munkakörök,ahol szúrópróba szerűen szondáztatnak,és nagyon sokan nem merik megkockáztatni mert ha egyszer elkapják őket,az bőven elég.

Illetve vannak,akiknek adnak helyet viszont sehol máshol nem volt lehetősége.

Ha azt elszúrja,vége a dalnak.

2021. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Én falun lakom, itt falun bellül 2km a bolt, előfordul, ha már megittam 1-2sört, hogy a boltig hajlandó vagyok kocsival vagy motorral leszaladni, néha traktorral, de azt max mocdkos időben... kb semmi esélye, hogy rendőrrel találkozzak, ha találkozok, akkor meg ismerem gyerekkorom óta... az útból pedig 1000méter földút... 1 kereszteződés, ahol kb 10percenként jön 1 autó... ennél többet meg kb soha nem iszom... szóval ha ez beleszámít? Akkor egy gusztustalan bűnöző vagyok bevallom :D
2021. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Autópálya-pihenőben lévő üzletben dolgozom. Minden nap van olyan vásárló, aki cikkcakkban közlekedik az üzletben, majd beül az autójába, és elhajt.

Én eddig halál nyugodtan közlekedtem, most már rendesen félek, autóban is óvatosabb vagyok, de biciklivel pláne mindig megállok, akkor is, ha nekem lenne elsőbbségem, a fülhallgatóval sétálást, futást meg kivettem a repertoárból.

2021. nov. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!