Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori az ittas...

Mennyire gyakori az ittas vezetés?

Figyelt kérdés

Hány olyan sofőr lehet, aki italosan ül volán mögé.

Ezek ennyire vakmerőek?



2021. okt. 25. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

9, én sem vagyok antialkoholista, és mivel biciklin legális inni ("vezetésre alkalmas állapotban" kell lenni, de a rendőr dönti el, abban vagy-e), én is mentem már úgy éjjelnappaliba, hogy előtte lecsúszott egy fröccs, de nem ütött meg. Nővérem az Egyesült Királyságban él, és ott valamennyi ital belefér, ennek ellenére volt olyan, hogy ő egy sört ivott, de azt mondta, inkább hívjunk taxit, mert fáradt, megérezte, nem akar így vezetni.

Az a baj, hogy néhány embernek nincs ilyen önkritikája, és nem egy-két ital után ülnek autóba. Mondom, minden nap van olyan vásárlóm, aki már járni alig tud, beszélni nem tud tisztán. Mindenkivel elszalad a ló időnként, én is szeretek inni, de részegen lehet menni taxival, vagy éjszakai busszal, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor egyszerűen nem kell annyit inni.

2021. nov. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
8 Igen, de ezek pont nem olyan helyen dolgoznak.
2021. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
9 Nem azért tilos ittasan vezetni, mert megbüntet a rendőr...
2021. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!