Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van mostanában az emberekkel?

Mi van mostanában az emberekkel?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre már egy jó ideje, hogy egyre ridegebbek és bunkóbbak lettek egymással.

Tiszteletnek kb. semmi jelét nem mutatják, ellenben az arrogancia és a dölyfösség annál inkább felszínre kerül.

Nyilván akinek nem inge meg nem tisztem megbántani senkit, mert azért szerencsére akad kivétel azt nem mondom, de azért szép számmal fordul elő ez is sajnos.

Mi lehet ennek az oka, hogy ilyenek?

Igen tavaly ott volt a vírus vagy ki minek nevezi ezt az ökörséget, azt elhiszem hogy nem volt kellemes.

Normális, épeszű ember nyilván nem örül ennek, pláne hogy még az idei évre is átnyúlt, viszont mindent azért nem lehet arra se fogni, mert előtte is voltak már ilyen gondok, csak nem ilyen mértékben, mint most.

Hogy látjátok? Ti gyakran tapasztaljátok ezt a környezetetekben?



#kivétel #probléma #mentalitás #ellenséges viselkedés #tényszerű megállapítás
2021. okt. 27. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ez van, nem friss dolog. Tényleg rohadt bunkók és flegmák. Azt hiszik ha vki hozzájukszól az azért teszi h támadja, kritizálja stb aztán ennek megfelelően válaszolnak.
2021. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez régóta így van.

Meg nem elfogadóak.

2021. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan előttem is leírták így volt ez mindig is, főleg az utakon vezetésközben.

Max azért nem vetted észre mert karantén volt vagy mert normálisabb emberekkel találkoztál sokáig és most volt szerencséd találkozni néhány igazán rossz arccal akik mások nyugalma egy cseppet sem érdekli.


Szerintem ne vegye el az életkedvedet néhány rosszul működő egyén,

FONTOS, hogy ne vedd a kis szívedre.

Ellenpéldának pont jók!

2021. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Mind a hármótoknak.

Azelőtt is észleltem ezt, de nem ilyen mértékben mint mostanában.

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

2021. okt. 27. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az minősít téged ahogyan te viselkedsz másokkal, az meg, hogy ők hogyan viselkednek veled az meg CSAK ŐKET minősíti(0% -ban téged), lehet rossz napja van, kapott egy csekket, vesztet a TipMix -en, megcsalta a férje/ felesége, összetörték a parkoló autóját.


Az a FONTOS, hogy ne érintsen meg senki viselkedése csak az érdekeljen ahogyan te állsz másokhoz és leginkább Önmagadhoz.

Ha érzésed szerint valaki bunkó veled akkor kérd meg, hogy ne viselkedjen így ha nem ért belőle akkor fordíts neki hátat, de vigyázz, ne hogy hátulról letámadjon mert tudatos vagy!



"Nézd meg és menj tovább", több időt ne szánj rá, ne agyalj rajta, hogy miért viselkedik így csak idő/ erőpocsékolás.

2021. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Girlll3 ***** válasza:
93%
Társadalmi különbségek részben, anyagiak, családi gondok, stb. Ezer oka lehet.
2021. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok stressz, rohanás, létbizonytalanság, plusz felülről is szítják az indulatokat.
2021. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem Viktorta 11-, vagy annál hosszabb ideje tartó uszító tevékenységének egyre jobban megmutatkozó "eredménye".
2021. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
korszakváltásnak kéne jönnie,mert már mindenkinek elege van. Sőt, már az "elegevan"-nak is elege van. asszem ez ilyen régi mítoszok, mondák szerint a vaskor vége; de én már nagyon régen olvastam erről; tehát én nem tudom ezeket.
2021. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha mindenkinek elege van akk miért nem változtat mindenki?
2021. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!