Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktál sírni a filmeken?

Szoktál sírni a filmeken?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán
2021. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha jól emlékszem ezeken sikerült:

Odaát

Titanic

Egy makulátlan elme örök ragyogása

Trónok harca

Ébredések

Good Will Hunting

A tégla

Szerelmünk Lapjai

Sült, zöld paradicsom (nem annyira ismert, de egy mestermű)


Hát na, érzékeny vagyok. És volt még sok másik is, de hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
A filmnek elég mélyreható témákhoz kell nyúlnia ahhoz, hogy engem megsirattasson. Meg persze attól is függ, mennyire tudom átérezni a szereplők érzelmeit.
2021. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen sosem sírtam a filmeken (meg úgy általában se), de néhány éve megváltozott bennem valammi és azóta sokkal nyitottabban élem meg az érzelmeimet. Mostmár vannak dolgok amik meg tudnak már siratni.


25/F

2021. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

- Elcserélt életek

- Befejezetlen szerelem

- Nevem Sam

- Virágon Algernonnak

(rengeteg film van ami megérint)


Akkor sír az ember a filmen ha átérzi a főszereplő/ mellékszereplő játékát és azonosul az őt ért eseményennyel, szóval ha engeded magad, hogy a film lekössön bevonjon, ez nem megy akkor ha filmezés közben játszol, dumálsz, eszel vagy simogatod a farkad vagy mobilon nézed vagy nem az otthoni nyugalmi környezetedben.

Sok ember nem tud más emberekkel együtt érzeni ezek az autisták akik intellektuálisan jól működnek de emocionálisan nem.


Egy biztos: erőlködve nem lehet bele élni magad egy filmbe sem, ehhez érni kell, dekódolni a drámát, s átélni integrálni azt amit látsz, hogy az adott esetben a főszereplőben milyen érzésen eshet át.


pld: te a valóéletben átélted, hogy a csajod megcsalt és látod ezt filmen, hogy a kedvenc főszereplőt épp most csalják meg és egyből beugrik, hogy milyen érzés az amikor megcsalnak és átéled, megsajnálod.

2021. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken sírtam:

Gladiátor

Oroszlánkirály

Warrior-A végső menet

Híd Terabithia földjére

Gyűrűk ura 3.

Armageddon

Lehet volt még, de ezekre tisztán emlékszem.

2021. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előfordul

A Titanic és a Csillagok között c. Filmet sose bírom ki sírás nélkül pedig már vagy 20xor láttam

2021. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ó, nemet akartam írni, de a 7. válaszoló rádöbbentett, hogy hazugság lett volna. A Csillagok közöttet nem sokkal apám halála után néztem meg... Képzelhetitek. A nagy részét végigzokogtam.
2021. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Margot királyné. Fájt hogy a reformátusokat megölték a katolikusok és Henriket meg áttéritették. Én inkább meghaltam volna mint hogy áttérjek. Én is az vagyok mármint református vallású
2021. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom 8as :(
2021. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!