Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak női incel ismerőseitek?

Vannak női incel ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel ehhez hasonló kérdést ami inkább a férfiakra vonatkozott:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


A kérdést azért tettem fel mert kíváncsi vagyok, hogy kishazánkban mekkora teret nyert ez a jelenség. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 1. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Femcel? Ismertem egyet. Nagyon idegesítő alacsony elhízott lány
2021. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A női incelség nem egy számottevő jelenség szóval nyilván nem ismerek ilyet.


Még férfiban sem jelent a párkapcsolati sikertelenség egyet az incelséggel. Az incelséghez kell egy nagy adag irracionális düh a nők felé, és egyben megszállottság is: "felszínes ösztönlény az összes nő, akik kihasználják a férfiakat, ugyanakkor a LEGNAGYOBB igazságtalanság az életben, hogy én nem kephatok nőt"


Vannak nőbkben férfigyűlölők, de ők általában nem sóvárognak a férfiak után, hanem inkább próbálják elkerülni őket; a lehető legminimálisabbra csökkentenék a férfiakkal való érintkezéseik számát. A simán sikertelen nőkben pedig a düh inkább maguk ellen fordul nem pedig a férfi nem ellen.


Ez a "femcel" duma elég nagy bugyutaság; vagy azért létezik, mert nem értik meg az incelek, hogy egyáltalán mi az incelség, vagy pedig azért, mert jobb híján így akarják besározni a nőket.


Szóval nem ismerek.

Olyat ismerek, akinek gondja van a társkereséssel, de ez még messze nem az az öntelt, követelőző, magányos vesztes kategória, mint az incelség.

2021. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ismertem. Ő elég jó nő volt. 33 éves koráig soha nem láttuk férfivel, egyedül is élt egy barátnője lakásában . Aztán 33 évesen már annyira el volt keseredve, hogy gyorsan összejött a főnökével, aki 15 éve volt a felettese, de eddig rá sem nézett!

Most beköltözött a kertes házba, meg beült a GLE mercibe!


Szóval neki egy húzásból megoldódott az élete.

2021. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Elég sok magányos nő van, de nem olyan megkeseredettek, mint az incelek.
2021. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek
2021. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ismerek kettőt,de lehet nem mondhatóak incelnek.


Az egyik alacsony kövér 45körüli nő aki korábban házas volt és van egy fia is,a férje sok éve meghalt. Kérdezték tőle,hogy miért nem ment újból férjhez,a válasza az volt,hogy a kinézete miatt nem kellene senkinek csak esetleg valami lecsúszott férfinak,így inkább egyedül van. Amúgy jópofa csak nagyon sokat beszél.


A másik egy alacsony kövér cigány nő,30 körül lehet és nem volt soha kapcsolata. Tipikus buta cigány viselkedés,szexre utaló célzások amit viccnek ad elő ami amúgy nagyon idegesítő.


Amúgy jópofa vidám személyiség csak a külseje miatt sikertelen a férfiaknál.

2021. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
30 körüli cigány nő, aki gyakorlatilag még szűz? Nem vagyok rasszista, de ez meglepett..
2021. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több ilyet,igen valóban meglepő! :D Ilyen korban már van legalább 2-3 gyerekük,de akár nagyszülő is lehet.
2021. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tipikus incel nő nem nagyon van, de a "minden férfi kéjsóvár gazember" azért elég népszerű gondolat sok nőnél.
2021. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nincs mert az incelségnek két kritériuma van:

-akarata ellenére nem talál párt magának, nem tud szexelni;

-emiatt frusztrált, megkeseredett, és a másik nemet hibáztatja


Na most a férfigyűlölő nők többsége nem is akar párkapcsolatot férfival, ahogy a kettes is írta. Túl sok incel, hímsoviniszta nyomival találkozott, ezért előítéles, és az egész férfi nemet egy kalap alá veszi. Szóval ha nem is akar ferfival lenni, akkor nem lehet "involuntary".


Amelyik nő meg nem talál magának párt, az nem szokott ellenségesen állni a férfi nemhez, és nem gyárt elméleteket arról, hogy hogyan kéne elvenni a férfiak szabad párválasztási jogát. Az incelekkel ellentétben.


Szóval lényegében nincs női incel.

2021. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!