Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek sosem tudnák...

Az ilyen emberek sosem tudnák magukat önállóan ellátni?

Figyelt kérdés
Alnérletben lakom 2 lakótárssal. Ketten full time-ban a harmadik tag részidőben dolgozik. Azt vettem észre, hogy egyrészt ezek képtelenek mosogatni, van hogy napokig ott áll a koszos tányér elmosatlanul, másrészt viszont életemben nem láttam még őket főzni. Mindent rendelnek, még a reggelit is! Én is dolgozom, és nem mondanám, hogy nekem is kuporgatnom kell, de azért nem fura, hogy 2 29 éves valaki mindent online rendel, életében nem megy el a boltba, a WOLT olyan rendszerességgel jár hozzánk kb, mintha itt lakna a futár? Az iyen emberek soem tudnák magukat ellátni, ha teszem azt olyan helyzetbe kerülnek, hogy nem engedhetik meg maguknak a napi 3x-i házhozszállítást?

2021. nov. 5. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Biztosan ezt az életet látták, ezt szokták meg.

Ha arra használod a róluk megtudottakat, hogy önmagadat felmagasztald: "én igenis így meg úgy", "én bezzeg ezzel szemben", az elég rövid idejű önbizalmat ad. Nekem is volt olyan ismerős, aki megemlítette: "én nem tudok főzni, mert nem olyan életet élek", nem jutott volna eszembe ezen témázni, mert minek.

Ha "a jövőben nem tudják ellátni magukat" ha "úgy fordul az élet", az sem a te problémád lesz, éppen ezért foglalkozni sem kell vele.

Vannak akik a házasságban nagyon rövid idő alatt beletanulnak a főzésbe, felcsapják a netet, főzős videók vagy bármi alapján.

2021. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudnak főzni, mosogatni.

Nem akarnak pazarolni az idot fozesre.

De amugy ja, igenytelenek.

Em minden kaja utan elmosogatok.

2021. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy ahonnan rendelnek, a kaja finom, mint a leírásodból is kiderül. Viszont, a sok-sok tevékenység az életükben nem engedheti meg azt, hogy a véleményüket megosszák veled és a kedvelt hellyel a témával kapcsolatban.Én több időt fordítok magamra, nem szeretem mások életét élni. Beszélj többet velük, különben te is lustább leszel.
2021. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is gusztustalan ez a kényelmeség és gátlástalan környezetszennyezés. Be kellene tiltani, de minimum durván meg kellene adoztatni, az étel házhozszállítást. A pizzázó luxus idiotákra gondolok elsősorban. Vagy minimum azt megkövetelni, hogy kizárolag elektromos járművel lehesen ételt szállítani.
2021. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Már miért ne tudnák magukat ellátni? Ha megtehetik, hogy kaját rendeljenek naponta, akkor hadd tegyék. Majd ha egyszer olyan anyagi helyzetbe kerülnek, hogy erre nem fogja futni, akkor majd megtanulnak főzni magukra.
2021. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3) Lizzan es burger kingen elnek. Meg is latszik rajtuk. Ezen felul halmokban all a pizzas doboz.
2021. nov. 5. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Pizzán*
2021. nov. 5. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szidásukkal - véleményem szerint - nem fogsz megkönnyebbülni.
2021. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Napi 3 házhozszállítás?

Úram istenem ezek rengeteget fognak szenvedni.... ez retttttttenetesen rossz karma.

2021. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bajuk lesz az egészségtelen kajától, viszont ez majd az ő problémájuk lesz.
2021. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!