Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az alacsony...

Miért van az, hogy az alacsonyabb iskolázottsági emberek kevésbé oltakoznak, míg a több diplomás emberek gondolkodás nélkül?

Figyelt kérdés

Most ne azzal jöjjetek, hogy aki alacsonyabb iskolázottsági az butább és hisz az összeesküvésekben mert ez lehet kifogás,

de akkor a magasan képzett emberek miért nem kételkednek a vakcina hatékonyságában és az oltó anyag jótékony hatásában?


>>> Ne arra lyukadjon ki a válaszod, hogy összeesküvés, hanem ÉRVELJ ésszerűen.



#oltás #diplomás #összeesküvés #COVID #alacsonyabb iskolázottság #magasan iskolázott
2021. nov. 6. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerű érv: a diplomásokat foglalkoztató munkahelyeken rákényszerítik a munkavállalókat at oltásra már a kezdetektől fogva.Aki ott akar dolgozni, annak be kell oltatnia magát.Neked persze nem kötik az orrodra, hogy ki az aki meggyőződésből vagy csak kényszer hatására oltatta be magát.
2021. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
81%
Egy barátnőm diplomás. Nem oltott. Nekem csak szakmám van oltottam. Ergo papírforma szerint ő okosabb. Alaptalan hülyeség a kérdésnek àlcázott állításod.
2021. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom. Nekem csak egy okj-m van, mégis hiszek a nálam okosabbaknak. Sose voltam oltásellenes, beadattam a harmadikat is. Én azt gondolom ez nem iskolázottságon múlik, hanem értelmen. Ha valaki elég értelmes ahhoz, hogy a nála okosabbaknak higgyen, akkor az beadatja az oltást és nem talál ki baromságokat. Aki meg kevésbé értelmes, az természetesen okosabbnak hiszi magát az orvosoknál.
2021. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
77%
Diplomás vagyok és oltatlan.
2021. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon kezdő TROLL vagy még!

''Ne arra lyukadjon ki a válaszod, hogy összeesküvés, hanem ÉRVELJ ésszerűen.''

Ezt írtad.

Aztán a keresőszavak között ott az összeesküvés is.

Jöttél csak hangulatot csinálni, mert unalmas a panelszobai életed.

2021. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
49%
Igaz nem orvostudományból diplomáztam, de hiszek azoknak, akik igen, és már évtizedek óta a pályán vannak. Még mindig az oltást tartom a kisebbik rossznak a vírus elkapásához képest.
2021. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
62%
De kételkednek, viszont az egzisztenciájuk fontosabb, ezért beoltatják magukat. Ilyen egyszerű.
2021. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

JELENLEG tesztfázisban vannak az oltások így egyik fél sem:

a felvevő sem és a beadó sem lehet okos.


Nem a kötelező munkahelyi oltásról beszélek, a kötelezettségtől függetlenül nagyobb a hajlamosság a magasabban képzett emberek körében beadatni az oltást.

Ennek az ésszerű lehetséges megoldásai érdekelnének.



#LOL; mert kötelező

2021. nov. 6. 12:05
 9/75 anonim ***** válasza:
29%
A diplomás emberek nagyrésze (nem mind) rendelkezik annyi gógyival, hogy, felfogja az oltás lényegét akkor is, ha nem konkrétan azt tanulta. A nem diplomások között is vannak okos, életrevaló emberek, ők nagyobb részt oltakoznak. Azonban a nem diplomások között nagyobb asrányban vannak a buta emberek is, ezért foglalkoznak ők többet a politikával például, úgy gondolják, hogy a saját, elcseszetr életükért a kormány felelős, meg úgy mindenki mas, csak ők nem. Szerintük a cigi -tök jó dolog, nem káros, hisz még élnek, de az oltást nem veszik fel, mert fúj, ismeretlen dolog.
2021. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

#9

Addig eljut agyban, hogy mi a lényege a vakcinának de azt már nem érdekli, hogy mi a hosszútávú hatása és az sem érdekli, hogy ki állította össze a vakcinákat?


#7

Eddig a tiéd a leglogikusabb válasz, mert feltehetően aki több diplomás az azért lett az mert gondol a jövőjére.

2021. nov. 6. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!