Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az iskola okozta "trauma"...

Ez az iskola okozta "trauma" miatt lehet?

Figyelt kérdés

A traumát inkább csak idézőjelbe tettem, inkább általános iskolásként volt hogy nagyon sokat görcsöltem, hogy egy elfogadható tanulmányi eredményt fenntartsak nagyon sok tanulással, még másik fele annyi befektetett energiából tudtak brillírozni. Aztán lázadó kamaszként már leszartam az egészet, mert úgy éreztem, úgy legalább igazságosan kapok rossz osztályzatot, és nem kell azt éreznem hogy csomó idő és energia befeccelése után még sem olyan eredmény lett amit elvártam volna.


De a kérdés lényege, már jó ideje dolgozok, de rendszeresen ilyen visszatérő álom szerű, hogy azon stresszelek, hogy úr isten, holnap iskola, és tanulnom kellett volna de nem tudok semmit. Aztán felébredek, és megnyugszom, hogy de jó, hát én már ezer éve nem is iskolába járok hanem dolgozok.


2021. nov. 8. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Az agy érdekes dolgokat produkál. Nekem pl az egész középiskola egy teljesen pozitív élmény volt mind tanulmányilag mind társaságilag, az álmaimban mégis nagyon gyakran előjön és valami iszonyat negatív, stresszes dologként, vizsgadrukkal, gonosz osztálytársakkal, gonosz tanárokkal, rossz teljesítménnyel stb. amiből szintén megkönnyebbülve ébredek, miközben sokszor elgondolkodom, hogy milyen jó lenne visszamenni csak egy hétre újra.
2021. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!