Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire fontos egy férfi kezei?

Figyelt kérdés

Mid gondoltok egy olyan férfiról aki rágja a körmét?

Mennyire fontos nektek az, hogy a férfinak ápolt kezei legyenek?



2021. nov. 8. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*Mit?
2021. nov. 8. 14:38
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Fontos hogy szép tiszta legyen.

Apám autószerelő volt, de mindig ügyelt rá hogy tiszta legyen a keze. Egyszer ismerkedtem egy pasival aki kerti kisgépeket szerelt a szabadidejében. Bőrkeményedéses, fekete retkes ujjai voltak. A körme szélei is feketék voltak. Mindig azzal takarózott hogy ő kétkezű munkát végez, természetes hogy ilyen a keze. Kesztyűt nem viselt szereléskorm

Szerintem undorító. Ott van példának apám, aki főállásban szerelt (ő is csinált kisgépeket is) mégse volt retkes a keze.

2021. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Valamennyire fontos a kéz. Egyrészt a kinézete - az jó, ha formás, arányos, hosszabbak az ujjak, nem olyan "csököttek" 😀 ; másrészt az ápoltság, azaz ne legyen száraz a bőr, hosszúak, koszosak a körmök 🤮. A rágás nem zavar annyira, kivéve, amikor annyira rövidve van rágva, hogy kb. kilátszik a hús, attól kiráz a hideg 😬. Meg konkrétan a rágás folyamatát se szeretem látni.

De azért nem kosaraznék ki senkit, mert nem tetszik a keze. Csak meg szoktam nézni.

2021. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
3# És neked "5 pipás" a válaszod, elkeserítő.
2021. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
#4: ne keseregj, hanem adj hasznos válaszokat, mint én 😛
2021. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivel kézmániám van, nekem kiemelten fontosak a férfiak kezei.
2021. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen koszos a keze, ennyi az elvárásom. Nyugodtan rághatja a körmét, nekem is sok furcsaságom van.
2021. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Kéz fétisem van, ezért az egyik legfontosabb dolog. Én 10 évig rágtam a körmeim, de képes voltam ténylegesen leszokni róla.
2021. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ha valaki igénytelen és koszos. Páromnak is kétkezi munkája van, munka közben neki is mindig koszos a keze, utána mégis sikerül megmosnia normálisan.
2021. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!