Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, melyik volt a...

Mit gondoltok, melyik volt a járvány legrosszabb hatású hullám az emberekre eddig és miért? Titeket Melyik hulláma érintett leginkább rosszul?

Figyelt kérdés
Az első, a második, vagy a harmadik hullám volt a leginkább rossz? Mit gondoltok, miért? Az emberekre melyik időszak volt a legrosszabb hatással?

2021. nov. 8. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi érintett rosszul es miért? A helytelen politikai lépések idehaza, na az megviselt🤣.


De amúgy a történelem során egyértelmüen a pestis nyeri a mércét.

2021. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem a mostani. Nagyon fárasztó már ez a felfújt hülyeség. Jó lenne már ha abbahagynák.
2021. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyilván a Covid-ra gondoltam, ha esetleg nem egyértelmű
2021. nov. 8. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az egész mehetne a levesbe már végre, de hiába. Nem rajtunk múlik, mindig csak a "majd ekkor";"majd akkor" szöveget halljuk.

Bár nyilván mi "hasznuk" lenne hirtelen visszavonulót fújni. Egy biztos sajnos: fogunk még sírni a tegnap miatt (is)... Úgyhogy tökmindegy hány hullámot hoznak még ezek, ez a hosszan elnyúló időszak alapból a padló alá küldi az emberek mindennapjait, főleg hogy mindegyik "hullám" időszakában kitalálnak valami újabb baromságot.

2021. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
3as, Pestisnek is volt több hulláma különféle módosulatai. Szóval ne erőltessük, mindenhogy a kérdésbe be lehetne rúgni. De ha nem egyértelmű a kérdésedre is feleltem, az intézkedések voltak legrosszabb hatással rám, egyszerűen elértünk odáig hogy drágább az amit venni akarok, kvázi minden a boltok polcain és csak akciókkor láthatom ugyan azt a árat mint pl covid előtt...
2021. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Az, amelyikben meggondolatlanul mindent is lezártak.
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincsen érdekeltségem benne, de nekem a Béres Csepp eddig bevált. Az első hullám megijesztett, mert ismeretlen dolog ellen nehéz a védekezés.Távol áll tőlem, hogy szidjam Müller Cecíliát, de sajnos a hangszíne bepánikoltatott elég sokszor.Tudom, hogy nagy szaktekintély, de olyan mindmeghalunk érzést keltett bennem. Bezzeg, ha Gál Kristóf kellemes mély hangszínén mondta volna, többször néztem volna az operatív törzs tájékoztatóját.Sajnálom, akik megkapták, esetleg elhunytak benne, de kíváncsi lennék arra a statisztikát, hogy hány ember hunyt el amiatt, hogy elhalasztották a műtétjét..
2021. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Számomra az első, akkor nem tudtam dolgozni.
2021. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem valahol az összes.


Az első igazi lezárásosdi szimplán őrült baromság volt. Főleg mikor a boltok tömve voltak, de az erdőbe nem mehettél ki. Vagy kijárási korlátozás és társai, totál felesleges és értelmetlen intézkedések.


Mostanra meg az, hogy vajon meddig megy még ez a tök felesleges b..szakodás a semmin és megint kezdődik a korlátozósdi.

2021. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Illetve ismerősökkel Covid előtt pont arról beszéltünk, hogy ennyire szabad még soha nem lehetett az egyszeri ember. Bagóért utazhattál a nagyvilágban, mindenki szórakozhatott, átlag emberként is.


Na most ezt vették el tőlünk, az átlag embert bezárták, nem mehet sehova, nem csinálhat semmit. Közben a "nagyok" végig azt csinálták amit akarnak, mehettek ahova akartak.

2021. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!