Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált lehet?

Introvertált lehet?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, csak köszönő viszonyban vagyunk. Ha összefutunk véletlen valahol mosolyogva integet, de ha velem van tesóm meg szoktunk állni beszélgetni vele, mert ő ismeri. Ilyenkor viszont nem néz rám, csak néha rám pillant, max addig néz a szemembe, amíg én beszélek, de ha nekem válaszol szinte akkor is inkább tesómra néz, de másokkal nem vettem észre, hogy így viselkedne. Amúgy kedves meg barátságos, de még nem nagyon találkoztam ezelőtt ilyen viselkedéssel és ez fura számomra
2021. nov. 10. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tesód ellenkező nemű? Nem lehet tetszik neki?
2021. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet introvertált, de biztos nem a leírt sztorid miatt. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, azért is fura mert Ő srác a tesom is pasi, én meg lány vagyok. Mondjuk azt biztosra tudom, hogy nem meleg :D
2021. nov. 10. 19:02
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, csak azért kérdeztem így mert kevés ilyen típusú ismerősöm van. Csak az, hogy engem nem igazán ismer és kerüli a szemkontaktust, meg hogy nem tudom, mintha nem merne velem beszélni, hogy ez amúgy nem rájuk jellemző?
2021. nov. 10. 19:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak én ennyire nem vagyok neki szimpatikus :D
2021. nov. 10. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Csak nem tetszik a srác? :)

Csak azért kérdezem, mert ilyesfajta kérdést nem tesz fel az ember egy olyasvalakirol, aki nem érdekli.

Javíts ki, ha tévedek, de gondolataim szerint hallani akartad azt az opciót, hogy esetleg tetszel-e neki és ezért ilyen-e?

Nos, ha így van, akkor én megadom neked: ha mindenki mással normálisan viselkedik, csak veled ilyen fura, akkor valószínűleg, igen.

2021. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 hát összeségében egy helyes srác, de nem ezért lényeges. Igazából azért gondolkodtam el ezen, mert sajna engem elég érzékeny tud érinteni, ha valaki ismeretlenül eldönti, hogy nem kedvel vagy levegőnek néz és ezt a viselkedést nem tudtam hova tenni
2021. nov. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!