Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, a ti körmösötök is ilyen?

Lányok, a ti körmösötök is ilyen?

Figyelt kérdés

Elmentem körmöshöz, és mondtam, hogy franciát szeretnék. Húzta a száját, hogy az bonyolult, és ahhoz most nincs kedve. mondom jó, akkor legyen teli, és kiválasztottam egy mintát. Az megint nem tetszett neki, mert túl aprólékos, és hosszú napja volt, de ha nagyon akarom akkor megcsinálja a franciàt. De ilyen mártírkodva mondta, mondom nem kell hagyjuk. És akkor lett sima egyszínű.

Én megértem hogy ők is emberek, de én meg igènybe veszek egy szolgáltatást, amiért fizetek, majd én hordom 3 hétig, és akkor nem kapom meg azt, amit szeretnék? Ha fáradt, akkor ne vàllaljon be ennyi dolgot egy napra, mert úgy gondolom én is ugyan azt érdemlem mint az aznapi első vendége. Vagy nem jól gondolom? Mást ez nem zavarna?



2021. nov. 12. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem fizetek szakmailag alkalmatlan szakembereket. 😂 Én ráadásul porcelánt szoktam csináltatni, azzal a legnehezebb dolgozni, mégis csodálatosan megcsinálja a hölgy, amilyenre csak szeretném
2021. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Én már az első szájhúzás után ott hagytam volna a p*csába.
2021. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Ott kellett colna hagynod és megkérdezni, hogy ki a fasznak kepzeli magat? Te fizeted és te kered hogy milyet kersz...
2021. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Max akkor nézém ezt el ha pl a körmösöd egy jó barátnőm és elnézném, hogy sz@r napja van. De egyébként megmondtam volna, hogy akkor megyek máshova ha nem akarja megcsinálni.
2021. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy baràtnők vagyunk. De úgy érzem ezzel visszaèl.
2021. nov. 12. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Kit érdekel?

Ha barátnő, akkor is azt kell csinálnia amit kérsz.

2021. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is ilyen volt. Végül mindig megcsinálta, amit kértem és elégedett is voltam a végeredménnyel, de mindig nyüglődéssel indult, hogy hu hát ez nagyon bonyolult, jajj ezt nem biztos hogy meg tudom csinálni, pont ilyet stb. Meg úgy alapvetően mindig azt kellett hallgatnom, hogy álmos, éhes, fáradt stb., mindig volt valami panaszkodnivalója.
2021. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem, az enyém tök normális ilyen szempontból, többnyire én érzem kellemetlenül magamat hogy semmi izgalmasat nem kérek tóle csak a szokott nude mandula körmöket. Akkor szokott kicsit nyűgös fejet vágni ha nagyon leharcolt körmökkel érkezem töltésre amiken látszik hogy rágcsáltam őket, de ezt megértem, mert több meló ha újra kell építenie

De ha barátnők vagytok ezt megbeszélhetnétek, meg gondolom fizetsz is érte neki, nem?

2021. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszett, hogy szerettem volna 2 ujjamra olyan chrome port. Erre azt mondta, hogy hat azt előre kellett volna mondanom mert ő úgy írja be a vendégeket. És hogy mindig szóljak előre, ha nem egyszínűt akarok. Amivel az a gond, hogy egyszerre beir minimum 4 időpontot mert annyira tele van, hogy úgy nem ér már rá, ha előtte alkalommal kéred meg. A kezdése óta oda járok hozzá, de már gondolkozok hogy váltok.
2021. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!