Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember igazán önmaga...

Ha az ember igazán önmaga akar lenni és ez kihat a külsejére is, egy bizonyos ponton normálisabb értékrenddel rendelkező nem fog szóba állni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon nem ragoznám, mellékelek egy képet

[link]


2021. nov. 13. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2021. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, mit jelent az, hogy önmaga. Az általad említett "normális értékrenddel rendelkezők" egyébként meg általában csak egy képmutató, frusztrált senkiházi banda, aki még lejjebb van, mint azok, akik az önkifejezéseként lesüllyednek.


Vannak ezek a sablonformába öntött felfújt hólyagok, akik saját magukat teszik nevetségessé azzal, hogy teljesen belebolondulnak a látszatba (megjelenésbe, nyelvhasználatba, mások ruhájába, színeibe) és az a fő tevékenységük, hogy rendszeresen félreismerik azt, aki nem hasonlít rájuk, hogy legyen kit lenézni.

2021. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

#2, magam sem mondhattam volna szebben

Volt egy goth ismerősöm, világi rendes ember volt, de volt, hogy meglátták az öregasszonyok, full feketében, bakancsban az utcán és dobálták a kereszteket.

Aki külső alapján ítélkezik, az annyit is ér.

Akinek meg valóban normális értékrendje van, az úgysem külső alapján ítél meg másokat.

2021. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

3

Pacsi. Engem is megszóltak meg mindenféle buta r*banc voltam, mert színes volt a hajam épp és mindig is szerettem a goth cuccokat.


3 diplomám van, mérnök vagyok és azért dolgozom, hogy menhelyet nyithassak 5 éven belül és jelenleg is menhelyeknek adományozok a fizum egy részéből meg az adóm 1%-át is ilyen célra ajánlom minden évben.


Hogy aztán a nagy normális mintaemberek által kibaszkodott kis lények kapjanak egy második esélyt. De ja, én vagyok a szar meg az alja, nyilván mert ha felhúz egy ilyen hitvány álszent, úgy küldöm el a szakadt qrva anyjába, hogy eltéved útközben.

2021. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

#3 vagyok

Én is nagyon szeretem a goth cuccokat. Nemrég egyik barátnőm egy "mélyen vallásos" ismerősével beszélgetett a városban, én meg pont összefutottam velük, teljes sminkben, full feketében voltam. Odamentem megölelni a barátnőmet, amíg élek nem felejtem el, ahogy a nénike nézett rám, de igazából belül nagyon jól szórakozok a reakciókon. Gondoljon amit akar, úgyse ismer :D

Sok sikert <3

Annyira jó látni, hogy vannak még ilyen jóindulatú emberek.

2021. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Aki a szélsőséges feltűnést, megbotránkoztatást keresi a külsejével, annál pszichésen valami nincs rendben, figyeleméhes emberek, kompenzálnak. Beismerni persze nem fogják mert a csodálatos egyedi szemelyiségüknek az önreflexió nem része.
2021. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nézd: Mo.-n mindenki leszól mindenkit, így tök fölösleg bármit is tenni.
2021. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

6

Ne haragudj, de nem olvastam ilyen tanulmányt, pedig már volt néhány a kezemben. Tudnál esetleg hivatkozást küldeni?

2021. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulmányt? Kitalálom,16 éves vagy. Olvasgass a személyiségzavarokról, ha ennyire érdekel.
2021. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!