Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más olyan...

Van rajtam kívül más olyan ember a Földön, aki nem szereti a sört, a kávét és a teát?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van.
2021. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kávét és a teát szeretem, de a sört nem, vagyis az izesitett alkoholmentes sört.
2021. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a teát szeretem, sörökből pedig az alkoholmentes ízesített változatokat (már amennyiben ezek sörnek számítanak). A kávé illatától egyenesen rosszul vagyok. Konklúzió: Szinte biztos, hogy nem vagy egyedül.
2021. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a kávét. A másik kettő jöhet. (Mondjuk a fagyit sem szeretem. De ez nem a kérdéshez tartozik.)
2021. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sört nem is iszok, max a citromosat de azt is ritkán, kávézni nem kávézom, teát meg szeretem
2021. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sört utálom, kávét is, viszont a jegeskávék egész finomak. Tea se a kedvencem, de abból is vannak egész jók, pl a rauch
2021. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A sört én is utálom. Magában a kávét is, azt csak akkor fogyasztom, ha nincs kávéíze (pl. sok tejjel,cukorral).
2021. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon attól függ, hogy milyen vagy hogy van elkészítve.


A kávét szeretem, sok tejjel főleg és némi cukorral, de ha nem jó az arány vagy nem a megfelelő kávé van lefőzve, nem tudom meginni. Van itthon ilyen kapszulás kávé, azt szoktam inni néha, illetve az irodában darálós a kávéfőző, hát a kapszulák fele, amit próbáltam, nagyon nem ízlett. Az ízesítettek és a nagyon lágy ízek jöttek csak be. Az irodait meg rommá tejezem szintén, de akkor sem kifejezetten kellemes.


A tea is hasonló kategória. A fekete teát szeretem, a zöld teát is, de csak citrommal és a gyümölcsteák a mindenem, de ha ízesített feketetea alapja van, mint például a pickwicknek, azt sem szívesen iszom. A Milford, a Rossmann King's crown meg talán a Teekanne, amit szoktam venni és a teaboltos tealeveles teák. A többinek szar íze van számomra.


A sörrel már jobb a helyzet, abból kevésbé válogatok, de azért ott is megvan, hogy a gyümölcsös sör az igazi, a többi pedig csak azért, hogy legyen valami a kezemben.


Ahogy kolléga mondta, az igazi sört és az igazi kávét nem szeretem. :)

2021. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kávét nem szeretem, az ízét sem és abszolút nem segít rajtam. Nagyon sokan szoktak rajtam csodálkozni, ami azért fura érzés. Már miért kellene mindenkinek egyformának lennie?


A sör és a tea jöhet. Ja, a tea csakis magában, nem cukorral és citrommal torzítva.


N

2021. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor iszok teát, ha beteg vagyok. Sört és kávét akkor sem.
2021. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!