Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi oltásellenes...

Miért van ennyi oltásellenes ember?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 12:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Mert minden héten mást mondanak az oltasokról, azt se tudják mit csinálnak, de mi azért kajáljuk be. Állatorvosok, toxikológusok, politikusok, mentősök verik a mellüket az oltasra, meg csak véletlenül se virológus vagy immunológus. A felelősséget ők nem vállajak, írd ala hogy tied a felelősség ha beadatod. Amikor az oltás után masnap az egészséges ember meghal, akkor nincs összefüggés, tagadnak ezerrel.

Szerinted bizalomgerjesztő?

2021. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Rosszul közelíted meg a kérdést.

Definiálnád, mit értesz oltásellenes alatt? Melyik oltást ellenzik? Mindet, vagy csak egy bizonyosat?

2021. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Miért van ennyi oltást erőszakoló ember ? El kellene fogadni, tiszteletben tartani a másik döntését.


Én nem adattam be magamnak és nem is fogok, ha nem köteleznek. Okok :

1.) egészségügyi, nem részletezem fórumon

2.) bizonyítottan oltott is kidőlhet a covidtól és fertőzni is ugyanúgy tud

3.) a tesztek alapján semmivel nincs több ellenanyaguk - ha van egyáltalán - mint nekem, aki átesett a fertőzésen.


Majd amint látom értelmét, akkor első dolgom lessz beadatni. Addig az én magánügyem.

2021. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Mert arra is ráhúzzátok az oltásellenességet akinek mindössze a kötelezővé tétellel és a nyomásgyakorlással van óriási problémája (jogosan). A legtöbb ember fekete-fehérben gondolkodik és a média még rá is játszik erre.
2021. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert rengeteg kisebb-nagyobb dologgal megalapozzák a kételkedés miértjét és annak mértékét.
2021. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Nincs szükségem rá, gondolom azoknak sem akik szintén oltatlanok. Sok barom nem az egészségét félti még most sem hanem az egzisztenciáját, meg a nyaralást, bulizást, ez az igazság.

Nekem oltott munkatársam volt kórházban, hiába nyomtak belé már kettőt.


Lehet hogy magam ellen vagyok így, de nekem nem kell semmilyen összehányt szar, ami évek múlva csinál egy jó kis immunbetegséget, egyéb bajokat. Különben is a fogékonyak elkapnak mindent, én idén másodszor voltam pár napig gyengébb, fájtak a lábaim de titokban ugyanúgy jártam dolgozni, nem akartam felhajtást.

2021. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Én meg akkor sem adatom be ha kötelező lesz. Soha nem fogom beoltatni magam.
2021. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok oltás ellenes, de az egyértelmű, hogy emberi kísérlet zajlik.


Pl eddig úgy volt, hogy a kínai vakcina ugyan olyan jó mint a többi, erre kiderült, hogy az esetek nagy részében nem alakul ki antitest a szervezetben. (de, hogy ennek mi az oka, azt a mai napig nem tisztázták).


Ahogyan például az is tiltva volt eddig, hogy különböző oltásokat kapjál, úgy értem különböző fajtájú oltásokat, erre most már úgy keverik őket, mint egy dj a számokat körülbelül, nem beszélve arról, hogy az eddigi 2 oltás már lassan 3-4 oltásba fog átmenni.


+ több ismerősöm is van, aki megkapta az oltásokat, és tényleg vagy az oltás döntötte le őket, vagy a covid. Ráadásul a számok is ugyan olyanok, vagy talán rosszabbak, mint amikor még egyáltalán nem volt semmilyen rendelkezésre álló vakcina.


Egy szó mint száz, egyenlőre az oltásokkal kapcsolatban csak kísérleteznek, és tippelgetnek, ugyanúgy van esélyed, hogy ledönt a vírus, sőt mintha a vakcina után törvényszerű lenne, hogy koronás leszel.

2021. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
3. Csak egy kérdés! Arra mi a garancia hogy a szezonális influenza, vagy egyéb kötelező védőoltás beadása után sem kapod meg azt a kórságot ami ellen éppen oltottak?
2021. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
nincsen rá garancia, de ennyire erőltetve sincsen, mint ez a vakcina, ráadásul abból évi 1db kell, nem 3 esetleg 4 / év lol
2021. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!