Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért feszítik be a...

A lányok miért feszítik be a lábfejüket/lábujjaikat minden képen? :D

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem nagyon sokszor és mindenkinél azt látom, hogy pl. az instás képeken a lányok így befeszítik a lábfejüket, összehúzzák a lábujjaikat. Nem tudom máshogy megfogalmazni, de remélem érthető. Nagyon vicces minden ilyen kép, olyan, mintha takargatnák így a lábukat, csak akkor meg minek raknak ki ilyen képet? :D


És annyiszor láttam már, mert mindenkinél ez van, hogy már nagyon viccesnek hat, ahogy ott befeszítgetik. :DDD



2021. nov. 15. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
mert így nem olyan dagadt a vádlijuk. izmosabbnak hat.
2021. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez egy ilyen tipikus női testbeszéd, és őszintén szólva nekem kifejezetten tetszik is. Sokkal szebb és kecsesebb így a lábuk. Kicsit ilyen kihívó "mozdulat".
2021. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nagy a lábujján a köröm. :D
2021. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Vádlijuk így feszesebb, szexisebb.
2021. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én már az őskorban is ezt csináltam, mikor még net sem volt. Szokás. Pici korom óta csinálom.Nekem természetes, de páran már észrevételezték és kérdezték, miért csinálom ezt. Hát csak...
2021. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert pisilniük kell.
2021. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
jó kis savanyú, ecetes lábszag
2021. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mikor nincs úgy befeszülve a láb, hanem csak a lábujjak vannak összehúzva/behúzva/becsukva?
2021. nov. 15. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Kisebbnek, kecsesebbnek hat a lábfaj, megfeszülnek az izmok, tónusosabbnak tűnik a vádli.
2021. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!