Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan viszonyul azokhoz...

Ki hogyan viszonyul azokhoz akik megpróbálják az éjszakai életet?

Figyelt kérdés

Az ország helyzete teszi lehetővé hogy elvegye egyesek kedvét a munkától és kockáztassanak, viszont a jó csajok, pénz, szabadság ér annyit hogy esetleg így végezze az ember?

[link]


2021. nov. 15. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mikori kép amit linkeltél?


Manapság nem nagyon szoktak ilyen leszámolások lenni, max a 90-es években voltak.

2021. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia

2009-es

2021. nov. 15. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
ilyet nem ér meg semennyi pénz, meg semelyik földi tárgy.. viszont nem csak ez az út létezik. Mondjuk tanulhatnál.. 5 év alatt sokat el lehet ám érni és nem fognak golyót repíteni a fejedbe, sem börtönbe csukni.
2021. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként sehogy. Amig az útjaink nem keresztezik egymást, addig csináljon amit akar. Kamaszként eléggé romantizáltam én is ezt a gengszter életet, aztán rájöttem hogy nem lennék jó alvilági forma. Túl rendes srác vagyok hozzá.
2021. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

@19:55


Ha valaki buta mint a kő akkor nem fog neki használni az 5 év tanulás.

Viszont kigyúrhatja magát, és valami alvilági erősemberként karriert futhat be.

2021. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
#5 ja, mert az alvilági léthez nem kell ám tudás, gógyi, józan paraszti ész. Akkor gyúrd ki magad azt majd mikor a 2x2-esben ápolják a popsidat talán elgondolkozol rajta, hogy agyra kellett volna gyúrni.
2021. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok öcsisajtok.

Én már 50 körül vagyok, 90-es 2000-es évek elején már több vállalkozásom volt.Turizmus vendéglátás területén, fővárosban, balatonnál.

Lehetne miről mesélnem, de sokminden mondtam már jegyzőkönyvbe a yardon a régi időkben.

Ez a világ már Magyarországon pár éve véget ért.Aki ebben bármikor is benne volt, vagy ismerősei voltak, tudták és látták hogy ennek vége ebben az országban.

Akik még ilyennek érzik magukat és azt hiszik kemények,általában a híradóban végzik meg a kék fényben (krimi műsor)mutogatják őket,meg jutalmul 10-15 évet kapnak.

Aki ma ilyen kalandvágyó két választása marad.DE ehhez kell alaptőke, nem is kevés.

Balkán vagy nyugat-európa.

Nekem mindkét régióba vannak ismerősök.Aki kalandvágyóbb volt, és nem ijedt meg az árnyékától, vagy attól ha néha páran körbeveszik és rákérdeznek dolgokra, Balkáni országokba ment.

Többi németbe, hollandba,vagy a spanyol riviéra.

Svédeknél is van magyar frakció, igaz elég kicsi a számuk.

Legkomolyabb magyar srácok francia és spanyol riviérán nyomják most.

Sok helyi szórakozóhelyen, bárokban ismerik őket.

Na de elég a meséből, mindenkinek szép álmokat estére.

2021. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3

A tanulás nem jöhetett szóba az én gyerekkoromban sem, ahogy az ő esetükben sem, bár ez csak kifogás egy tanultabb ember szemében, de akit a család mellett az utca is tanított az nem így gondolkodik.

Eleve engem is előbb vett körbe börtönviselt ember pár évesen, még kamasz sem lehettem látnom kellett késelést, haldokló embert, kapkodó mentősöket.

2021. nov. 15. 20:26
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

Szlávy Bulcsú-t névről ismerhetted bizonyára, jól sejtem?

2021. nov. 15. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kellene.
2021. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!