Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyesen mit gondolsz? Mi...

Személyesen mit gondolsz? Mi lehet, miután meghalunk?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 00:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én személy szerint a reinkarnációban hiszek, de érdekel ti mit gondoltok a témáról.. :)
2021. nov. 18. 00:23
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Erről tudnék mit írni. 🙂
2021. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

Abszolút semmi, vagyis kb ugyanaz, mint mielőtt megszülettél.


Tudom, nehéz ezt egyes embereknek elfogadni. Nem könnyű elfogadni tényként azt, hogy az életbe vetett összes energiád a végén megsemmisül.

2021. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem semmisül meg. :) 1 voltam.

Bővebben írok reggel.

2021. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Én mindig azon gondolkodtam, hogy mi van azokkal akik hisznek a reinkarnációban és a szellemekben is :D Tehát he reinkarnálódsz, de az előző életedből az unokád megidézi a szellemed, akkor addig az új életedben lefagysz mint a windows, vagy mi? :D

Én abban hiszek, hogy ha megmurdelek akkor vége. Persze az emberek nagy része ez képtelen elfogadni mert mindenáron nagyobb célt szán magának.

2021. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Ki az egyes? A kérdező másik profillal, vagy a második? Mert ez így fura 🤣. Amúgy megyünk a levesbe szerintem, de mindenki másban hisz.
2021. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanúgy nem tudja az sem, aki nagy elánnal köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig nem, nincs utána semmi, és aki ebben nem hisz, az ezt csak nem tudja elfogadni... Mellesleg ez eleve téves, sokan pont, hogy korábban nem hittek abszolút semmiben, de történt olyan az életükben, ami picit változtatott a szemellenzős hozzáállásukon. Szó sincs itt nagyobb célok beképzeléséről, egyszerűen voltak pontok az életemben, amiknek hála ha akarnék se tudnék szemellenzős lenni.
2021. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Szétrohadunk s megesznek a hernyók annyi biztos :'DDD
2021. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
#3 Az energiát nem lehet sem létrehozni, sem elpusztítani, csak egyik energiaformából a másikba lehet átalakítani.
2021. nov. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Most úgy őszintén, tényleg olyan nagy buli lenne mindig újra és újra, elölről kezdeni ezt az egészet? Én már olyan fáradt vagyok, fene se akarna újabb és újabb életeket.

Egy dologgal lehetne lekenyerezni, hogy akarjak folytatást, de az cseppet sem a reinkarnáció: a kutyáimmal szeretnék együtt lenni. Bárhol, csak újra együtt és öröké.

2021. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!