Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadható vagy taszító egy...

Elfogadható vagy taszító egy bőrszínű, de kicsit kidudorodó anyajegy, kb 3 mm, egy női arcon?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfogadható
2021. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Elfogadható, de mielőbb bőrgyógyászhoz kell menni vele és levetetni.
2021. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért szexualitás? Maximum szépség és divat, azon belül bőr- és hajápolás.
2021. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Elfogadható esztétikailag. De egészségügyileg jobb leszedni, helyi érzéstelenítés, kb 10 perces művelet.
2021. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert nem szexel az emberek többsége olyannal, akinek zsákot húzna legszívesebben a fejére. :-)
2021. nov. 18. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik arcon az anyajegy. Se sötét, se bőrszínű. Persze erről senki nem tehet, csak nekem akkor is kiábrándító sajna, nem tudok vele mit kezdeni én se. Viszont szerintem ne agyalj ezen, a lényeg hogy téged zavar-e vagy sem. Ha nem, akkor ne mások miatt műttesd meg. Mellesleg szerintem sminkben ez alig látszik.
2021. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cindy Crawford, Marilyn Monroe szerinted taszítók? S még lehet írni pár ezer, tízezer vagy még több nőt, akinek anyajegye van és azzal együtt gyönyörűek, sőt pont attól lesznek még különlegesebbek.

Ezzel együtt ha téged zavar és az önképed e nélkül éreznéd teljesnek akkor elmész egy bőrgyógyász klinikára és pár tízezerért lézerrel leszedik.

2021. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!