Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkosag elmenni másik fodrász...

Bunkosag elmenni másik fodrászhoz?

Figyelt kérdés

A körmösöm mellett dolgozik a tesoja(fodrász) és hozza jártam eddig. Csak vágtattam a hajamból mindig.

Most ki szeretném próbálni egyszer a hajhosszabbítást és mondta, hogy ő csinálja, de van egy másik fodrász akinek láttam élőben is munkáit, neten is csomó referencia fotó van, inkább őt választanám .


2021. nov. 19. 15:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja még annyi hogy ez a fodrász nagyon normális, volt hogy ingyen is vágott a hajambol, kávéval megkínál mindig.

Csak sehol nincs fotója milyen hajhosszabbítást csinál .

2021. nov. 19. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság. Ez olyan, mintha a kisboltban akinek a tulajával jóban vagy árulnának egy csomag sajtot, de a közértben olcsóbban árulják ugyanazt. A kisboltossal jóban vagy, de inkább a közértben veszed meg olcsóbban.


Ugyanígy, te láttál egy másik fodrásztól egy munkát amit inkább szeretnél, ezért hozzá szeretnél menni, a fodrászodnak is meg kell ezt értenie és nem is kell róla szólni.

2021. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze csak 3 hetente járok oda (egy üzlethelyiségben van a kormossel) és mindig találkozunk.
2021. nov. 19. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Na és ha nincs fotója? Én még nem is láttam olyat, hogy egy fodrász fotózgatná amit csinált és mutogatná! Miért nem adsz neki egy esélyt? Keress egy neked tetsző képet a neten és mutasd meg neki, hogy ilyet szeretnél!
2021. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát én pedig nagyon sok fodrásztól láttam fotókat.
2021. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
#5: Tökmindegy, a lényeg, hogy próbáld ki, ha már eddig bíztál benne. Nem szívsebészet.
2021. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság.
2022. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!