Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertált emberek miért...

Az extrovertált emberek miért szebbek, mint az introvertáltak?

Figyelt kérdés
Badoon introvertált lányokra szűrtem rá, de sokkal szebbek az extrovertált személyiségűek
2021. nov. 20. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A legtöbb introvertált nem is introvertált, csak egy szorongó görcs, aki azért kuksol otthon, mert senki sem kíváncsi rá, nem azért, mert az tölti fel. Nyilván ezek az emberek szarnak magukra
2021. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

"A legtöbb introvertált nem is introvertált, csak egy szorongó görcs"

Adom az elsőt, én is kb ilyen vagyok. Sőt gyakorizók nagy része is. Nem véletlen vagyunk anonim oldalon, ugye?:D Nem szégyen ez, főleg nem itt.:D

2021. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

#1-ben van igazság, de attól még nem kell általánosítani.

Az igénytelenségnek ehhez semmi köze. Ismerek olyat, aki buliból buliba megy, de közben meg úgy néz ki, mintha 10 évebbel idősebb lenne, mint valójában: régi fajta (az ami bekékül) szemöldöktetoválás, agyonra szolizott bőr, igénytelen smink, olcsó műszempilla és köröm...

Én szorongok emberek közt, de a barátaimmal nagyon jól elvagyok, a tesztek alapján introvertált vagyok, bár ezt a szót nem érzem magaménak, inkább olyan szelektív-szociális vagyok :D

Amikor meg épp egyedül vagyok otthon, akkor fotózok, mert ad némi önbizalmat, hogy felöltözök szép ruhákba, megcsinálom a sminkem és csinálok pár képet, még ha nem is teszem ki őket, jó úgy magamra nézni.

Ha meg emberek közé megyek, akkor is odafigyelek a megjelenésemre. Nem azért, mert mások véleménye számít, hanem mert jobban érzem magam, ha nem úgy nézek ki, mint egy zsák krumpli.

2021. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
több rajtuk a festék de attól még nem szépek
2021. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen nincs így.
2021. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nincs így.



1.


Igen, van ilyen IS.

Ahogy van olyan extrovertált is, aki igazából igényelné az egyedüllétet is, csakhogy fel nem dolgozott dolgok kavarognak az agyában, amikor egyedül van, ezek elől pedig társaságba menekül.

2021. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Talán csak kívülről! De ne felejtsd el a legszebb lanyokat is unja valaki. Magyarán, egy lány értékét nem a külselye szabja meg. Hanem az hogy milyen társ, mily3n kedves, nőies és megértő.
2021. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!