Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Behúztam egyet a volt főnökömn...

Behúztam egyet a volt főnökömnek, lehet következménye?

Figyelt kérdés
Kb 13 éve elküldött a faipari cégétől, igazságtalanul. Azóta fűsulit végeztem. A vállalata elég nehéz helyzetben volt, egy tervezett projekt megszűnt számára. Muszáj volt leépítési lépéseket tennie. Inkorrekt módom küldött el, a szemembe hazudta, hogy nincs megelégedve a munkámmal. Oké, el kellett küldenie embereket, de ezt normálisan is megmondhatta volna. Ha ezt úgy közli, hogy nincs veled baj, de muszáj ezt a jelenlegi mocskos kapitális helyzet miatt megtennem, nem is lett volna bajom. De inkább a szemembe hazudott. Egy helyen szoktunk sportolni, futni, a kisvárosunk melletti szőlőben. Két nap napja találkoztunk, összeszólalkoztunk ott. Először orrba basztam, majd egy akkorát bemostam neki, hogy kifeküdt. Maradandó sérülése nem lett. Az apját tiszteli az egész kisváros - neki köszönhet ez a majom is mindent - őt viszont lenézi mindenki, és tudják róla, hogy egyfajta új Döbrögi, aki szakirányú végzettség nélkül ügyvezető lehetett az apjának köszönhetően egy cég élén. Az apját is elárulta, átverte amúgy, vele is összeveszett. Tesitanár fősulis végzettséggel vezette 15 évig a céget, aztán kivette belőle a pénzt és átadta másnak, mert úgy gondolta hogy kb 50 évesen megilleti őt az, hogy hogy mostantól csak habzsidőzsi legyen neki a tökei vakargatása mellett. Kb két napja vertem el. Nyögdécselt a porban, vérzett az orra is a beveréstől, szerintem a gatyájába is szart - láttam, éreztem a kakaszagot - de semmi 8 napon túl gyógyuló sérülése nem lett. Lehet következménye?

2021. nov. 23. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.


De először is, állj le kérlek a tudatmódosító szerek használatával;

csak ha már tiszta vagy, azután írj ki kérdéseket ide...

2021. nov. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet belőle gondod. A könnyű testi sértés ugyanúgy bűncselekmény.


Egyébként hogy lehet úgy besérülni valakire, hogy 13 év után telibeverd?

2021. nov. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet 2., több ponton is látszik a kérdésben, hogy kitaláció.
2021. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valós a szituáció, akkor elmegy látleletet vetetni és feljelent a rendőrségen.
2021. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!