Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezt nem értem, szerintete...

Most ezt nem értem, szerintetek miért van az hogy a nővérem így viszonyul az exe új barátnőjéhez?

Figyelt kérdés

Szóval itthon elmondja minden qvának meg hogy milyen hülye az exe hogy egy ilyen csajjal összejött stb.

Aztán ma találkoztunk velük az utcán beszéltünk is pár szót, és a nővérem meg úgy viselkedett mintha milyen nagy barinők lennének a csajjal, pedig valamiért nagyon utálja, és ő amúgy az a típus aki ezt tudja is éreztetni a másikkal de most ott jópofizott a pasinak meg a csajnak. Szerintetek miért volt ilyen vele?



2021. nov. 24. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az ex új csaja, azért nem szereti, hisz ő az új, a jobb


féltékeny, vagy csak nem képes éretten kezelni ezt az egészet, nagyon gyerek fejben

2021. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%

Nos, 2 oka lehet:

1. Vagy kétszinűsködik, mert még mindig tetszik neki az exe, és össze akar vele megint jönni.

2. Vagy megismerte a csajt, és rájöt, hogy rendes

Én az 1re tipelnek

2021. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyes

Hogy érted hogy ő a jobb?


Kettő

Igen valószínű hogy visszaszerezné az exét, de azért miért az új csajnak játsza hogy milyen jóban vannak, amikor egy kanál vízbe is meg tudná fojtani?

2021. nov. 24. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen valószínű hogy visszaszerezné az exét, de azért miért az új csajnak játsza hogy milyen jóban vannak, amikor egy kanál vízbe is meg tudná fojtani?


Mert van annyi esze, hogy ne nyilvánosan rendezzen jelenetet...

2021. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Négy

Milyen jelenetre gondolsz?

2021. nov. 24. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es! Milyen jelenetről beszélsz?! Vicc, hogy néhány embernek mi van a fejében :D
2021. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!