Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az életedben,ami...

Mi volt az életedben,ami nagyon tacsra tett,és mi volt az amikor nagyon boldog voltál ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 06:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám halála nagyon taccsra tett,viszont még sosem voltam igazán boldog.Ez van...
2021. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Több ilyen alkalom volt, ami mondjuk említésre szorul, mikor egy ruházati áruházban akar az ember célokat, jobb körülményeket eredményezni. Bár nagy területű volt a hely, de a lehetőségek az ember munkájához képest rosszabbak lettek. Aztán később, mikor az ember mondjuk egy multihoz kerül, célok és az eltökéltség megtalálható, akkor kezdetben az lesz a hiba, hogy törtető vagy, aztán később az, hogy sok energia és törekvés övezi a korábbi éveket, de ezzel nem tudnak mit kezdeni, hogyan viszonyulni ehhez, emellett a személyiségedhez.
2021. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Taccs: haláleset; boldogság: amikor 1× egy értelmes nővel találkoztam.
2021. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Boldog talán az államvizsgám utáni napokban voltam. Aztán amikor megszületett a lányom. És rá 18 évre, amikor megmentették az életét a kórházban.

Taccsra igazából semmi nem tett, inkább folyamatosan alapállás nálam az, hogy boldogtalan vagyok, de azt olyan "stabilan" produkálom. De kirívó taccsra tevős dolog nem volt.

2021. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám halála 2017-ben. Ez volt életem legszörnyűbb eseménye.


Anya halála előtt nagyon sokszor voltam boldog, de talán az egyik kiemelkedő, mikor megismertem a páromat. Márciusban lesz 9 éve, hogy együtt vagyunk.

2021. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is anyam halala. Elotte nagyjabol boldog voltam, de ha az nem is, attól meg torodo voltam, erdekeltek masok, igyekeztem a jot meglatni masokban, stb... Azota enkozpontu lettem, aki csak a sajat celjaira fokuszal es kozombosek masok.


Igazabol nem erzem azt, hogy kevesbe lennek boldogtalan igy, de sokat valtoztatott rajtam ez az esemeny.

2021. nov. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Taccs: Mikor a férjemről és anyukámról 1 hónap különbséggel derült ki, hogy mindketten rákosak. Aztán 2 év különbséggel távoztak. Na, ez 3-4 évre taccsra vágott.

Boldogság: gyerekem.

Különösebb boldogság ezen kívül nincs az életemben, de padlón sem vagyok. Csak úgy elvagyok.

2021. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromban édesanyám öngyilkos lett, az eléggé a padlóra küldött.

Boldog talán akkor voltam, amikor az otthonomtól 1000 km-re egy lepukkant munkásszállón, munkából hazafelé megpillantottam a 13 éves kori életem szerelmét. Aztán akkor voltam még boldogabb, amikor a 21 éves kori életem szerelme is ő lett.

25/L

2021. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszolóéhoz hasonló az én reakcióm is.


Édesanyám halála (2019.) óta szinte egyáltalán nem találom a helyen. (Egyik régi ismerősöm szerint kezdek magamra találni, de ez még csak a felszín...)

2021. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Taccsra tett: Az exbarátom manipulativ, kontrollmanias viselkedese, ami miatt 2 evig pánikbeteg voltam
2021. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!