Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol a mostani...

Ki mit gondol a mostani életképtelen X, Y és Z generációrol, akik képtelenek főzni, bevásárolni, hanem mindent házhoz rendelnek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a Wolt és egyéb életfutár cégek baromira könnyezetszennyezőek, éa igazából csaknahhoz járultak hozzá, hogy az emberek méginkább ellustuljanak. Nekem 2 lakótársam van, akik képtelenek lemenni a boltba vagy főzni még a reggelit is házhoz rendelik. Kérdezem, ez normális szerintetek? Nem kellene ezt korlátozni? Pl extra adókat kivetni ezekre a cégekre? Illetve egyetértetek azzal, hogy aki így rendel, az életképtelen?

2021. nov. 29. 00:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
10%

Irígylem a problémáitokat. :(


Vidéken élek, Pest megyében, de ide méd a szomszéd község pizzériája is csak 300+ forintért szállít, a nagy cégek meg sehogy. Kajarendelés...na jó, néha a szomszéd kölyköt el lehet zavarni, ha adok neki 1 sört érte.

2021. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nezzetek, a ket lakotarsam diak, egyetem mellett nem dolgoznak es otthonrol tanulnak. Setalni, edzeni sehova nem jarnak el, ami meg is latszik mindketten el vannak hizva. Lattam miket rendelnek, 10bol 9szer meki vagy burger. Szoval hagyjuk mar, hogy ok nem eletkeptelenek. Ezt azzal is tudom igazolni hogy ha megkajaltak szepen ott hagyjak hetekig a tarmnyerjaikat mert mosogatni nem kepesek. Altalaban ezt en szoktam megcsinni mert gyulolom ha ha napokig ott hevernek a koszos tanyerok. Lehet sarkitottam kicsit, de a lakotarsaim peldajabol kiindulva nekemez a tapasztalatom.
2021. nov. 29. 14:07
 23/35 anonim ***** válasza:
97%

És akkor emiatt mindenki, aki rendel, életképtelen? Gratulálok...


Megígérem, egyszer nem rendelek a kedvedért, megírnád helyettem a valószínűségszámítás és statisztika zh-mat? Köszi.

2021. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is lenne időm főzni, akkor, ha elvenném másból a főzésre szánt időt. De mégis miért tenném ezt, ha nekem ez így jó? Minden nap mást tudok enni, változatosan étkezem, mindig amit épp kívánok. Sőt, nekem még bejárónőm is van, meg mosogatógépem, így takarítani meg mosogatni sem szoktam. Képzelem, miféle ember lehetek a szemedben. 😂
2021. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Tehát van két életképtelen lakótársad, ezért feltetted a kérdést, hogy most mindenki életképtelen-e, aki 1965 után született...?
2021. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%
Lakótársaid igen nagy urak, ha a mekis kaját kirakják tányérra, én simán a dobozából eszem :D
2021. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom azt életképtelennek, aki rendel. Én is szoktam rendelni - de nem azért, mert nem tudnék főzni, hanem mert bizony nekem megéri az, hogy a munkaidőm után nem állok neki főzőcskézni, hanem megkapom a kaját viszonylag gyorsan. Amúgy is SZÉP Kártyával fizetek általában, azzal meg nem tudok a kisboltban alapanyagot venni úgysem. Attól még nem halnék éhen, ha megszűnnének.
2021. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Én azt untam meg, hogy 1 havi bevásárlás a munka után az egy félnapos program. Nyilván nem kapsz meg mindent egy helyen és akkor még így sem úszod meg, hogy apróságokért ne kelljen elugranod.


Plusz találd ki, hogy melyik nap mit főzöl és amikor hazaérsz a munka után, akkor még állhatsz neki robotolni a konyhában úgy, hogy mellette lenne más dolgod vagy csak simán pihennél. Hétévegnte meg azért van ennél jobb dolgunk is.


Nyáron főzicskézünk inkább bográcsban van grillezünk valamit, de az esetek 90%-ában mi is rendeljük a kaját, mert egyszerűbb.

2021. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira környezetszennyező, azokat az ételeket (főképp gyorskaja) amúgy is eladják, és ugyan abban a csomagolásban lesz mintha egy futár hozná.

A sima zacskót meg le lehet cserélni újrahasznosítható cuccra!


A többi pedig a laktótársaid alap személyiségén múlik, ha "kényes, tesze-toszta" stb jellemük van, akkor lehet életképtelenek valóban az élet bizonyos területein.


Az extra adókat pedig egyenesen hül.yeségnek gondolom, hiszen akkor megnehezíted a futárok életét, állások szűnhetnek meg stb.


Ez nem szép dolog!

2021. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
33%

22


Hopp, csak most láttam ezt az írásod, akkor nincs kétség, a lakótársaid életképtelenek valóban, de aki csak "simán" sokat rendelget az nem feltétlenül...

2021. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!