Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja egy-egy férfi,...

Miért gondolja egy-egy férfi, hogy bunkósággal lehet hódítani?

Figyelt kérdés
Sokkal szimpatikusabb benyomást kelt ha egy illető jó szakember pl. szét és össze tud szerelni egy pc-t szükség esetén, mint ha valaki bunkó beszólogatással próbálja felhívni magára a figyelmet.
2021. nov. 29. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért gondolják, mert sok nőnek tényleg imponál.
2021. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Mé' tán nem lehet? Ne dumálj!!!

:D



Amúgy köszönöm! Azt gondoltam, hogy ilyen nő már nincs! Egyúttal ebből sejtheted, az a tapasztalatom, hogy ennek ma nincs igazán értéke!

2021. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pc osszeszerelessel sem lehet hoditani! :)
2021. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Hogyhogy? :D

Nyilván ez egy példa volt a részéről és szimplán gyakorlatias emberre gondolt, aki ha csöpög egy csap, megoldja, ha elromlik egy készülék, akkor megjavítja stb. A szomszédaim (férfiak) olyanok, hogy ha lemegy a biztosíték valamiért, nekem szólnak. Sőt égőt is én cserélek náluk! Akasztanivaló balfékek! Múltkor épp a TV-ben cseréltem LED világítást, mire jött a szomi, kérdi Te ilyet tudsz? Hát mondom igen, két hete végeztem el egy LED csík cserélő tanfolyamot, szólnom kellett volna, hogy van ilyen?

2021. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Alapvetően a kettő nem zárja ki egymást, hogy valaki bunkó is és ért az "élethez" is.


Viszont a legtöbb lány összejön az "ezermester", normális fiuval.

Azonban 1 év után, ha bejön a képbe egy "bunkó" fiú, hirtelen nedvesítőbb lesz számára, mint a normális "ezermester" barátja.


Tisztelet a kivételnek, de sajnos ezt mindkét oldalról tapasztaltam már többször is, másnál is. (Voltam már a normális áldozat is és voltam már a bunkó is.)

2021. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Lány vagyok, és úgy vettem észre, hogy egy bizonyos színvonal alatt tényleg működik, de én személyesen nem az ilyesmire bukok. Viszont, gondolom mindenki látott már 2 ajtós szekrény méretű baromállat mellet műanyag csajszit, szóval igen, van ahol működik.

Véleményem szerint az átlag ember szellemi színvonalán nem érdemes bunkósággal próbálkozni, mint ismerkedési stratégia. Aki pedig mégis megpróbálja, az magát minősíti vele.

2021. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sok a buta ember, akiknél ez működik.
2021. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazából nem érdekel, hogy ért-e pl. a PC-khez vagy csapot tud-e szerelni (én is megcsinálom akár), de nekem bunkó pár nem kell. Lehet, hogy egyes hülye libák vagy némely fiatalabb lány ráizgul az ilyen bunkó faszikra, de én mondom neked, hogy a felnőtt nők jó része nagy ívben kerüli/kerülné az ilyet...
2021. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Miaz kérdező, elromlott a géped és nincs olyan aki megcsinálná a két szpé szemedért?
2021. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki megelégszik olyan nőkkel, akiket bunkó viselkedéssel is fel lehet szedni, egészségükre! Csak majd pár év múlva ők fognak itt legjobban rinyálni, hogy hol a francban vannak az értelmes lányok.
2021. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!