Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholistának számít az, aki...

Girlll3 kérdése:

Alkoholistának számít az, aki mindennap iszik sört, de nem berúgásig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Elméletileg már az is annak számit aki szórakozohelyre megy és iszik. Tehát nem tud anélkül ott szórakozni, hogy ne inna. De igazából te is és én is tudom, hogy ez nem számít alkoholizmusnak. a napi 1 sör is semmi. Ez olyan, hogy aki cigizik elméletileg "kábitoszerezik" vagy drogozik. Kifejthetjük, hogy mit jelent a függőség. De attól még nem lesz valaki kokainos vagy heroinos mert cigizik ahogy te is napi 1 sörtől nem leszel a kocsmába munka után beülő este hazamenő és asszonyt megverő alkoholista.
2021. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Alkoholistának és primitívnek számít, aki nem tudja pia nélkül jól érezni magát
2021. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1-es! Nem magamról érdeklődtem.
2021. nov. 29. 19:30
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbálja hogy pár napig nem iszik és kibírja nélküle akkor nem.

De ha nem bírja ki akkor kezd alakulni az alkoholizmus

2021. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen, hogy kiről érdeklődtél ebben az esetben. Amit az 1es leirt korrekt és a válasz benne van. Akár te vagy a szomszéd jani Bácsi issza meg a napi 1 sörét.
2021. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Bizonyos embertípusoknak kell az alkohol, szerintetek minek/kinek készülnek száz ezres értékű italok?

Bírom amikor olyanok alkotnak véleményt, vagy fűznek hozzá butaságot, aki alkoholt sem kóstolt, nem hogy különféle típusokat, márkákat.


Nőknek ebbe nem sok bele szólásuk van amúgy sem.

2021. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem, én ha dolgozok utána 2 sört azért leszoktam gúrítani, és lám nem vagyok alkesz ettől. 🤷‍♂️
2021. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Aki rendszeresen iszik a problémái megoldása helyett az alkoholista. Szépíthetitek, de a munkahelyi stressz levezetése helyett inni is az. Hirtelen, alattomosan tud ám átfordulni! Ha csokit eszel minden nap az is függőség. Nincs alkoholra szükség és az íze miatt iszom, megnyugtat, kikapcsol és hasonlók mind alkoholizmusra utalnak.
2021. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7%

Olyan kevés alkohol van abban a sörben, hogy kb. meg se lehet érezni.

Nem vagy alkoholista!

2021. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Alkoholista vagy.
2021. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!