Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek (fiúk, férfiak...

Azok az emberek (fiúk, férfiak), akik ismeretlenül bejelölnek facebookon, ismerkedni akarnának?

Figyelt kérdés

Vannak köztük magyarok és külföldiek is, van olyan, akivel egyáltalán nincs közös ismerősünk és van olyan, akivel 1 van.

Nem is értem, hogy ezek az emberek hogy találnak rám, főleg a külföldiek? Nincs sok képem kint, akik kint vannak, azokat is csak az ismerőseim láthatják, kivéve a profilképem.



2021. nov. 29. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Penelni akarnak
2021. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Vagy jól megb×szni
2021. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pen azt jelenti, kettes. Pen = penetráció
2021. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a penne tésztán kezdtem agyalni, hogy vajon ebben a kontextusban mit jelenthet :-I
2021. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ilyen feltünési viszketekségből jelölnek össze-vissza mindenkit, csak mert ha minél több ismerőseik vannak, annál dicsőbbnek és értékesnek képzelik magukat.
2021. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Nálam eddig "ismerkedni" akartak. Csak nem tudom miért hiszi azt bárki, ha random ráír valakire, abból lesz is kapcsolat.


Aztán kitudja, lehet tényleg jól kijönnétek. De általában nem :-I

2021. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!