Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legyek kitartó, és próbáljam...

Legyek kitartó, és próbáljam behajtani a pénzt a haveromon?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha valaki tartozik nekem. Még ha kis összegről is van szó. Szeretem, ha elrendeződnek a dolgok, és ha valaki tartozott nekem, az meg is fizeti.


Hétvégén bulizni voltam pár haverral és az egyik srácnak én vettem egy üveg bort, ami kb 2000 Ft-ba került. Le is fotóztam a számlát és tegnap este át is dobtam neki. Megkértem, hogyha lehet, akkor Reevoluton utalja át. Semmit nem reagált erre, megnézte és ennyi. Erősködjek, és mindenképpen hajtsam be rajta? 2000 Ft volt, szóval tényleg nem nagy összeg, de fura ez a hozzáállás, hogy semmit nem ír vissza.



2021. nov. 29. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék vele.

Ha tényleg haver, magától meg fogja találni a módot a törlesztésre :)

2021. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Egy lány soha semmit nem adott vissza. Ruhát, könyvet, stb. Akkor telt be a pohár, amikor egy haver bevásároltam buliba, kérdezte ez a lány kinek mi kell, erre a végén kiderült nekem egy borral többet rendelt. Majd én kifizetnem ő meg megissza! Nem fizettem ki. És nem adok kölcsön neki semmit. El is tűnt. Lehúzós, potyázós pofátlan ember az ilyen!
2021. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Haver bevásárolt!
2021. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!