Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lazák Kaliforniában az...

Miért lazák Kaliforniában az emberek?

Figyelt kérdés
Például a német társadalomhoz képest.

2021. nov. 30. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt miböl gondolod? A filmekben nem a valóságot látod, csak kliséket!
2021. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert voltam kint 3 hónapot.
2021. nov. 30. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Gondold végig!


Amerikai állampolgár vagy. Nem csak az USA, a világ egyik legjobb részén élsz. Nincs tél!!! Jó nők, tenger, napfény, jó kaják, jó piák, jó szivarok, prostik, fegyverek, hatalmas autók.


Te nem lennél laza?

2021. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Kaliforniában felszínes a gondolkodás, mindenki a szépet mutatja, és általában mindenki színészi és egyéb karrier miatt megy oda, de ott van a rengeteg mexikói is, akik a déli határról bevándorolnak, és LA egy totál fegyver és gengszter tanya. Megvan a maga hangulata a west coast féle lazasággal és a neonfényes sunsetekkel, de kb. ennyi miatt élnék ott, nekem sokkal inkább NYC jön be. LA-ben szinte tömegközlekedés sincs, minden távol van és mindenki kocsizik, New Yorkban senki se száll kocsiba és mindenki sétál, metrozik, közel van minden.
2021. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez a jelenség Budapesten is megvan, ha úgy tetszik Pest New York, Buda meg Kalifornia.
2021. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy California állam elég drága, LA-ben probléma a sok hajléktalan, drága a lakhatás, stb. Én is ezt tapasztaltam, míg kint voltam. Többen átköltöznek például Texas államba, mert jóval kedvezőbb ott a megélhetés, a fizetések kezdenek feljönni Californiához képest, kedvezőbb az adózás, olcsóbb jóval az üzemanyag, azonban a szigorú szabályok miatt egyesek inkább visszamennek Californiába. Lényegében Amerika is azoknak való, aki fiatal, egészséges, jó szakmája van.
2021. nov. 30. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárki fiatal, aki fiatalon tartja magát. A leginkább igaz ez Kaliforniára, ahol a 70 éves is 20 évessé operáltatja magát.
2021. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!