Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom túl tenni...

Miért nem tudom túl tenni magam ennyi idő után?

Figyelt kérdés

1 éve megcsalt a barátom és én adtam neki még 1 esélyt. De akármennyire próbálja vissza építeni a bizalmamat, egyszerűen nem tudok benne bízni, pedig nagyon szeretnék. 3 éve 7 hónapja vagyunk együtt. Ezalatt az idő alatt rengetegszer voltak problémák azzal kapcsolatban,hogy ő mellettem más lányokat "fűzött" és én mindig megbocsátottam neki, mivel nagyon nagyon szeretem Őt. És miután megcsalt, nem ő mondta el hanem magamtól derítettem ki , rá 2 hónapra. Mindig rémálmaim vannak ezzel kapcsolatban,hogy megint megcsal. Mivel máskor,amikor ilyet álmodtam, akkor mindig kiderültek olyan dolgok,mint ami az álmomban volt. Fél éve nem csinál semmit, legalábbis én így tudom...

Nem tudom mit tegyek :(



2021. nov. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbben birtokolni akarjuk a másikat, de el felejtjük, hogy a szeretetet nem lehet megenni vagy kisajátítani. Az összes kapcsolatom ezért ment gallyra fiatalon, aztán találtam egy nagyon jófej srácot és azt mondtam, lesz ami lesz, egyszerűen jól érzem magam és nem gondolok semmire. A hosszú évek alatt kialakult köztünk egy olyan szövetség, hogy tudjuk, hogy bármikor számíthatunk egymásra. Ha megtetszik neki más, kipróbálhatja ahogy én is, mégsem jelent ez semmit. Mióta szabadon engedtük egymást nem is foglalkoztatnak mások, nincs a töltött gyümölcs izgalma. Ha nem tudsz többet megbízni a párodban, el kell engeded.
2021. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Keress fel egy pszichológust

Muszáj ezt elfogadnod vagy ha nem megy engedd el

Azt kell felfognod ha akarna úgyis megcsalna. Ezt nem tudod megakadályozni.

Ezért jobb ha nem görcsölsz rajta, éljetek boldogan. Pláne ha nem csinál semmit. Ne nyomozgass utána mert igy tényleg nincs értelme.

2021. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Egy férfi nyilvánvaló, hogy egy idő után megcsalja a barátnőjét, de nem hagyja el, ha őt akarja. Az, hogy egy évben egyszer megcsal, még nem a világ, ha utána többet nem is látja azt az illetőt. Azt azért lehet érezni, hogy téged szeret-e, te vagy-e a párja, vagy inkább kifelé kacsintgat és azért csal meg. Szerintem nagyon ritka az a férfi, aki sosem csalja meg a párját, feleségét. Ebbe bele kellene nyugodni.
2021. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!