Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltam vagy ket eve pszichiatr...

Voltam vagy ket eve pszichiatrian 1 honapos ottalvos terapian szorongas miatt, es akiket onnan megismertem meg mindig kuszkodnek, megis en vagyok a sztereotipikusan remenytelen eset?

Figyelt kérdés

En elvezem az eletet. Jol erzem magam akkor is ha nincs kiveteles okom ra. Nem volt egyszeru eljutni erre a szintee, de lehet h az ido meghozta a szukseges fiziologiai valtozasokat a szervezetemben illetve elettapasztalataim is gyarapodtak annyit h tudom kezelni a helyzetemet.



Ellenben facebookon ismeros vagyok par novel a terapiarol (70% no volt, en a kisebbseget kepviseltem) es ezek a nok fullba nyomjak a hattyu halalat es latszik h szenvednek.


pedig ok nagyon sok gyogyszert szednek (en sose semmit)


es sokat voltak korhazban, de megsem jutnak egyrol a kettore


pedig meg pasijuk is van, de ugy latszik h ez sem segit rajtuk


2021. dec. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál 1 hónap alatt, ahogy ezt írtad?
2021. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mit csinaltal amig elolvastad?


2 eve voltam ott okoska

2021. dec. 4. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A szemem haladt a sorok között olvasás közben. Okos vagyok, ahogy te is említetted. 2 éve voltál, mit csináltál az egy hónap alatt, az hosszú idő, nem?
2021. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát hamar eltelik, minden hétköznap van valami foglalkozás, délután kimenő, engem délután ki is engedtek, mivel közel laktam a kórházhoz, hazamentem, este visszamente, ott aludtam


pénteken el lehetett jönni, vasárnap vissza kellett menni


nagyjából ennyi.


igazából 1 éves terápiát sűrítettek egy hónapba, de ez speciális terápia volt, nem elfekvő jellegű, ahol csak gyógyszerezik az embereket.


jó volt mert nem volt stressz, nyugi volt, stb.

2021. dec. 4. 18:17
 5/5 A kérdező kommentje:

sokat nem használt maga a terápia, de utána következő évek során beépült a személyiségembe amit ott megtanultam magamról meg az emberekről.


de ehhez élettapasztalatok kellettek.

2021. dec. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!