Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyülölnek ennyire?

Miért gyülölnek ennyire?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt és eddig 3x is volt nagyon nagy vita tulajdonképp miattam. A családja folyton furkálódik ellenem. Vannak jobb és roszabb időszakok. Hát ez most egy nagyon rosz idöszak. 2 napon bellül 2x hordott el az anyja mindennek. Természetesen akkor mikor párom nem volt ott. Mindíg kedves vagyok/voltam velük de havonta beüt náluk az hogy egyszer "elviszem" tölük (nagynénjétől, anyjától) és elszakitom öket. Pedig nyilván nem erröl van szó. Valamikor elkell kezdenünk az életünket nem?


A párom kiáll értem és mindíg megvéd de fáj látnom a családi viszályt miattam.



2021. dec. 5. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A párod azért van veled, mert téged szeret. Felnőtt ember, nem kéne a szüleinek maguknál tartani mindig. El kéne már kicsit szakadnia tőlük, és a szüleinek is tőle, hogy normális életet éljen.
2021. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen hülyék, nem kell nagy jelentőséget fordítanod ennek.


Az a gond, és azért mehet a balhé, mert hagyod. (Már bocs, de akkor megy a cirkusz, amikor van közönség.)


Ha ilyenkor hadakozol, vagy gyengének mutatkozol, akkor elérik a célukat. Azt remélik, hogy egyszer csak besokallsz, és lelépsz.


Próbálkozz egy új dologgal, mert csak az hozhat új eredményt!

Próbáld ki KÖVETKEZETESEN azt, hogy csak annyit mondasz erre, hogy a költözés két ember döntése, tehát erre a témára akkor térjenek rá, ha mindketten itt vagytok.

Gondolom, a párod előtt nem támadnának téged ezzel.


Másik megoldás az, hogy azt mondjátok, hogy az, hogy elköltöztök az élet rendje. Előbb-utóbb tehát el fogtok költözni, lehet az addig együtt töltött időt békében szeretetben megélni, de lehet veszekedéssel, és haragban elválni. Rajtuk múlik, hogy hogy legyen. De ha haragban vannak veled, akkor az csak a gyors költözésre motiválnak benneteket, és ha jól értitek nem ez a szándékuk.


Esetleg fel lehet tenni egy elég zavarba ejtő, de annál egyenesebb kérdést: "és most mit vártok el tőlünk?" Erre szerintem elakad a szavuk, mert nem mondják ki azt, hogy szakítsatok, de ha mégis, akkor ott a következő: "szerintetek ez jogos elvárás"

2021. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!