Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más is...

Van rajtam kívül más is akinek tizenéve nincs egy haverja vagy barátja se?

Figyelt kérdés

35 vagyok, 17 éve egy haverom sincs. Úgy alakult, hogy a középiskola vége felé nekem daganatos betegségem lett így felborult minden. Utólag érettségiztem 20 évesen idegen osztály mellett. A barátaimnak volt báljuk, érettségi együtt, bulik, ünneplés, együtt nyaralás utána. Én szépen kiestem. Nekik is sok bajuk volt, szép lassan elfelejtettek. Mivel kimaradtam a nagy élményekböl, így én nem lettem tagja a már felnöttként is baráti körnek. Én ha felvettem a kapcsolatot, máshogy bántak velem, kizártak, leráztak.

Másokkal se sikerült barátságot kialakítani. A forgatókönyv az, hogy én közeledek, barátkozni próbálok, majd egy idö után úgy csinálnak mint ha nem vennének észre, majd el is mennek mellettem.

Már inkább kerülöm az embereket. A munkám webfejlesztö egy amerikai cégnél, távmunkában. Egyszer voltam az amerikai központban 2 hétre, de ott is furcsának tartott mindenki, zavarban is voltam, nem tudtam mit mondani (nekem nincsenek sztorijaim, eseménytelen az életem) aztán inkább békén hagytam öket. Kínos volt az egész utazás, még pánikbetegségem is kialakult ott, nagyon megijedtem hogy egyedül vagyok, nem számíthatok senkire és ott fogok meghalni akár, senki sem fog törödni vele.

Nekem kimaradtak a bulik, legénybúcsúk, esküvök, nyaralások … egy ilyenen se voltam soha.

Van más ember is ilyen mint én? Mert én a világ lúzerének tartom magam.


2021. dec. 7. 09:44
 1/6 anonim válasza:
Sajnos ez a mai világban egyre gyakoribb, esetleg próbálj meg inkább párkapcsolatot kialakítani, hogy ne érezd magad olyan egyedül, és hátha így sikerülne barátokra is szert tenned.
2021. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, sőt, ez mind kihagyható dolog szerintem. Legalábbis nekem a nagyrésze megvolt és nem éreztem magam túl jól rajtuk. Inkább barátkozz, egy barát sokkal többet ér, csak hát manapság nincs igénye erre az embereknek, hanem mindarra a sok hülyeségre amit te is felsoroltál.
2021. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alakíts ki valamilyen hobbit (ha most nincs), és próbálj meg azon keresztül kapcsolatba kerülni másokkal. Rengeteg a választék, köss, bringázz, járj főzőtanfolyamokra stb., illetve használj ezekhez online felületeket.
2021. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 2 barátom volt, az egyik meghülyült minden létező értelemben, tőle én váltam meg, mert bajba kevert volna, a másik meg elment a világ túlsó végére.
2021. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali, 31f hasonló helyzettel. En voltam a feketebárány, raadásul csúnya és dagi ia voltam. Valahogy egy extrovertált csaj örökbefogadott és mindog magávalrancigált. Így egy barátnője is megkedvelt. Ennyi volt a nagy társaságom. Az unszolásukra elkezdtem a hobbimra időt áldozni. Lassan találkoztam olyanokkal akik ugyan azt szeretik, majd volt egy személyes nagy csapatépítő buli is, ott nagynehezen szóbaelegyedtünk és a hobbizgatás közben barátra leltem aki bemutatott az ő baráti körének. Így nagyon lassan én is tagja lettem.

Irgalmatlan sokat kell tanulni az emberekről, lehetséges,hogy el kellene menj egy testbeszéd szakértőhöz es egy pszihológushoz. Akaratlanul is lehet negatív testbeszéded, az emberek kiszúrják.ha valami nem kerek sajnos. A pszihológus meg segit nyitni!

2021. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kb. 10 éve.

Barátnőm van, elég is igazából. Mellette munka, sport. Bőven jó. Nagyon időm meg energiám se lenne barátokra.

2021. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!