Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki itt láthatóra állítja a...

Aki itt láthatóra állítja a nevét, ti mennyire írtok a válaszaitokban magatokról?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak véleménynyílvánító választ adtok?
2021. dec. 7. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire.Majd ha privizünk esetleg mehetnek a személyes dolgok.
2021. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig látható voltam (Goldmund73 vagyok). Alapvetően néhány általános dolgot írtam, ha úgy adódott: életkoromat, nememet, családi állapotomat, ha párkapcsolati dolgokhoz szóltam hozzá. Gyerekeim számát, nemét, életkorát, ha gyereknevelésről volt szó. A várost megneveztem, ahol lakom, ha munkaerőpiaci kérdésről volt szó. Családi kapcsolatoknál néhány jellemző dolgot a szüleimről, feleségem szüleiről, egyéb rokonaimról. Ha autókról volt szó, nem titkoltam, nekem milyen van, és milyeneket tartok jónak. Szóval amit éppen a kérdés kapcsán úgy gondoltam, célszerű leírnom.


Azért arra ügyeltem, hogy ne legyek beazonosítható. Túl részletesen nem szoktam írni dolgokról, inkább csak vázolom, hogy összehasonlításképpen nálam mi a helyzet. Pl. gyereknevelésnél nagyon nem mindegy, hogy valaki gyermektelen fiatalként osztja az észt, vagy maga is pont abban az élethelyzetben van.

2021. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Kék szemű jóképű 195 cm átlagos testalkatú intelligens humoros vagyok. tessék irtam magamról, most bolgog vagy? Ja ez nem társkereső szöveg akart lenni bocsi csajok foglalt vagyok.
2021. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem régen kint volt a nevem, nagyon sok dolgot leírtam magamról
2021. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magad is kiderítheted. Beírod gugliba, hogy "név site:gyakorikerdesek.hu" és szépen kidobál az illetőtől mindent, még azt is, ha emlegetik.


Mindig érdekes belegondolni, hogy mennyi felelőtlen ember van, aki ilyen dolgokat nem is ismerve névvel kiirkál személyes dolgokat, hogy aztán azt bárki egy kattintással tejes kontextusban, összegyűjtve láthassa.

2021. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha szóba került valamely tulajdonságom, állapotom, soha nem tagadtam semmit. Ez néha személyeskedésre adott módot, de engem névtelenül írogató nethuszárok véleménye nem tud meghatni.
2021. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem jo nagy baromság az interneten nevet használni, vagy bármilyen modon beazonosíthatónak lenni. Lehet hogy most ez jelentéktelennek tűnik, de ha mondjuk illetőből 20 év mulva hires ember lesz, akkor 110% hogy a felhasználják, ellene, megzsarolják, lejáratják az informáciokkal. Persze valójában név nélkül is veszélyes, mert a titkosszolgálatok mindent rögzitenek, és 30 év mulva is ott lesz egy adatbázisban minden betű, minden szó, amít valaha valaki kiejtett leirt interneten, telefonon, bárhol. És bármikor kereshető, statisztikailag elemezhető.
2021. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a profilt, amit használok, anno poénból csináltuk a kolis szobatársaimmal, egy darabig látható volt a név is, csak önellentmondásos volt, hogy egyszer csongrádi "vagyok", máskor meg szombathelyi. Viccnek indult, de használtuk, én még most is, komoly kérdésekhez is. (Néha feltűnik egy-egy kérdés, ami nem ismerős, nonszensz lenne, ha latszódna a név, még meggyanúsítanának skizofréniával.)
2022. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!