Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar átjönni vajon a...

Miért akar átjönni vajon a kollégám? Normális ez?

Figyelt kérdés
Otthon vagyok karanténban, amúgy csak náthás tüneteim vannak de a tesztem pozitív lett. Hétfő óta azzal keres hogy átjönne szívesen hozzám. Kb mintha direkt el akarná kapni...Mondtam kereken, világosan hogy szó nem lehet róla, még fertőzhetek rendesen. Mondjuk nem értem az ilyen embert.

2021. dec. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
+ akar d.gni!!!
2021. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
Én is átmennék simán. Szerintem csak kiváncsi. Nekem sem sikerült még elkapnom két év alatt azt a szörnyű halálos kórságot, pedig állítólag mindenki elkapja...
2021. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Karantént akar magának is hogy pihenhessen, mert így kontaktszemély lenne. Teljesen megértem egyébként, megéri.
2021. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3 kb csak náthás vagyok, az nagyon 200 zsepi6nap de azon túl semmi. Mondjuk lehet igen betegszabit szeretne.
2021. dec. 8. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar.
2021. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 legion ***** válasza:
66%
Nobol vagy,csinos? A kollega facer ferfi? Csak sejteseim vannak,igy csak talalgatni lehet.
2021. dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!