Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a figyelmem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok sokáig koncentrálni egy dologra. Mindig elkezdek gondolkozni valami máson, és teljesen elterelődik a figyelmem. Van valami módszer a figyelmem fejlesztésére?

2021. dec. 8. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon nehezen tudok sokáig koncentrálni egy dologra" Szakemberekkel kellene elöször is megvizsgáltatni téged. Miért vagy ilyen, milyen okok vannak a háttérben? Kiküszöblhetö-e egyáltalán? Ha végigjárod ezt, akkor kapsz majd tanácsot is a fejlesztésre.
2021. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szakemberhez sajnos a jelenlegi helyzetem miatt nem tudok fordulni :|
2021. dec. 8. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

en is ilyen vagyok, meditálgatni szoktam, meg figyelni a futásra, edzésre, alvásra stb.. meg hogy feltöltődjek a nap folyamán, ha ezek nincsenek meg rosszabb


De, hogy konkrétan, hogyan lehet ezt teljesen meggyógyítani azt nem tudom, én szerintem ez egy evolúciós lépcsőfok ami gyakorlatilag arra kényszerít, hogy ne fókuszálj olyanokra amik nem érdekelnek, csak azokra ami igen


Én konkrétan el vagyok varázsolva a jelenben ott ami érdekel, és teljesen zavart akkor ha valami nem

2021. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!