Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem akar feleséget...

Ha valaki nem akar feleséget meg gyereket az tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés
Mi a baj ezzel? Én nem hinném hogy ezekre alkalmas lennék és még a gondolattól is rosszul vagyok. Nem nem vagyok meleg, csak én ezt nem akarom egyszerűen. Még komoly kapcsolatom se volt sose szóval ha akarnék családot sem lenne egyszerű. Viszont nem is akarok. Ez bűn talán?

2021. dec. 9. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mit törődsz vele? nem mindenkinek ez a vágya ám.

Hu de jó lenne egy gyerek 2-szer annyit dolgozhatnék, felnőne csak a probléma lenne vele folyamatosan, ide-oda futkározni kellene vele..ja és szaros pelusokat cserélni háát kösz inkább én kihagyom.


Feleség meg minek? 5 év alatt 30 szor félre kúrna, nekem mindent elkéne néznem neki, szintén érte kéne dolgoznom, a kötelességek stb, terhesen olyan mint egy tehén, és undoritó...ezt is inkább passzolom.


Legyen inkább csak csajom és akkor ez sok hülyeség kivan kerülve.

2021. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak megfeleloen kell part valasztani. Meg szamolni kell azzal, hogy azert nyugdijas korban nehezebb dologod lesz, mert nem lesz gyerek / unoka akire szamithatnal szorult helyzetben.
2021. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Viktorta értelmezése szerint egy erős Mo.-nak pulya, család kell.

Annak idején Mikola beszólt a szingliknek: "Szingli horda".

Követni kell a politikai iránnyvonalat, csak ez van mögötte.

2021. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

1-es!

Attól, hogy te ezt láttad a környezetedben, azért nem ez a általános helyzet. Mondjuk kisgyerekként még így látod, lehet, hogy még változik a véleményed.

Ettől függetlenül, ha valaki nem akar gyereket, az egyénileg egyáltalán nem tragédia, társadalmi szempontból viszont ahhoz vezethet. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy a társadalom érdekében bárkinek gyereke legyen, csak megjegyeztem.

A feleség az más. Az 1-es pl. azt írta, hogy legyen inkább barátnő, de az ebből a szempontból ugyanaz. Ha van egy nő, akivel kapcsolatod van, akkor mindegy, hogy a csajodként, vagy a feleségedként csal meg, ugyanolyan szerencsétlen hülyének fogod érezni magad.


3-as!

Ez nem a Viktor értelmezése. Ha nem születik Magyar gyerek, akkor egy idő után nem lesz Magyar ember. Ezen nincs mit politizálni, egyszerű tény.

Nem biztos, hogy ez baj, de ez a helyzet.

2021. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.. ense akarok. Eleg egy baratno meg a haverok.
2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Ma mindenki sikítófrászt kap, ha meghallja a házasság, vagy urambocsá' a gyerek szót.
2021. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!