Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reklámozzam magam, a...

Hogyan reklámozzam magam, a munkámat jobban, hogy ne nézzenek munkanélkülinek?

Figyelt kérdés

Jól sáfárkodtam az örökségemmel, jókor voltam jó helyen. Én 2011-ben új lakásokat vettem belöle, a bátyám lakást magának meg autót, nyaralást. Most az ingatlanozással, adás-vétellel, kidással oda jutottam, hogy van összesen 6db új építésü 1 illetve másfél szobás lakásom. Ezekböl szép bevételt érek el, nem viselt meg a covid miatt állásvesztés sem. Hátra tudtam dölni valamelyest. Most viszont sokan munkanélkülinek tartanak mert nem járok be dolgozni sehova. A barátnöm is kicsit szégyelli, hogy mit mondjon, hol dolgozok ha kérdezi valaki? Én azt szoktam mondani, saját lakásokat adok ki. “Jó de hol dolgozol? Honnan van a fizetésed?” Ezt kérdezik általában. “Ja nem dolgozol sehoool?” És innentöl úgy kezelnek mint valami lúzert aki munkanélküliként elvan az életben, anyunál lakik kb. Mint valami kisgyerek.


Mit tehetnék?


2021. dec. 12. 14:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%

Attól, hogy vannak lakásaid amiket kiadsz, attól még munkanélküli leszel, ugyanis az nem egy munkahely, csak bevételi forrás.

Törődj bele ezekbe a beszólásokba, vagy menj el dolgozni legalább valami 4 órást. Az tényleg ciki ha valaki nem. dopgozik sehol

2021. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
De munkanélküli vagy. A lakáskiadás az nem munka
2021. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Semmit, legalábbis engem nem érdekelne ki mit mond. Ha valaki megkérdezi honnan fizetésed, miután elmondtad, hogy 6 lakást adsz ki .... hát az fura :D Vajon honnan?


Ne törődj vele, lehet az időt hasznosabban is tölteni, mint bejárni valahová napi 8 órában és másnak dolgozni.


Tény, hogy nem dolgozol, de minek dolgoznál? Azért, hogy, ha valaki megkérdi mit dolgozol legyen mit mondani? Az mégis mire jó, ne akarj másoknak megfelelni.

2021. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
omg.. primitív emberek vesznek téged körül.. Cseréld le őket.
2021. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlanos vagy például.

Lakások fenntartója,ügyintézője,karbantartó,kiadója =mindenese vagy.

Másokkal meg nagyon nem érdemes foglalkozni,mert attól nem leszel előrébb főleg az idegenekkel.

Elég szomorú hogy a barátnőd ezt szégyenli,ebben mi a probléma? Ha ezt nem képes el fogadni akkor lehetséges hogy nem is az igazi barátnőd,miért kell foglalkozni idegenek véleményével?

Ha te az én barátom lennél egyáltalán nem zavarna,de most komolyan inkább nagyon is örülnék neki hogy neked igen is össze jött,ha volna rá lehetőségem akkor sokkal több időt töltenék el veled, mert őszintén szólva az idő az ami a mai világban nagy érték,élvezném veled együtt az életet,mert csak egyszer élünk.

Mai világban mindenki úgy van be programozva hogy minimum heti 40 órát dolgozzon egy olyan helyen ahol jól sem érzi magát,ha te nem vagy ilyen akkor csak és kizárólag munkanélküli lehetsz sokak számára,de most komolyan ezekkel az emberekkel nem tudsz mit kezdeni és nem is érdemes magyarázkodni mert energia vámpírok.

Az eszükbe sem jut hogy más milyen lehetőségeik is lennének,más milyen munkák is léteznek ahol nem kell másnak a szolgálója lenni, inkább a saját maga ura lehet az ember,plusz olyan tempóban csinálod a dolgaidat ami neked kényelmes, nem kell rohanni mint a mai világban sokan teszik azt.

Az én szememben egyáltalán nem vagy munkanélküli.

2021. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
Pedig tényleg munkanélküli vagy, de ebben semmi rossz nincs. Passzív jövedelemből élsz és kész. Én mondjuk a helyedben keresnék valami részmunkaidős(!) állást, amit nagyon szeretek csinálni, hogy ne őrüljek bele a semmittevésbe.
2021. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
Mi is adunk ki lakast (4-et), nem sok erőfeszítésbe kerül, megőrülnek, hogyha egész nap tv-znem kéne, mert unatkzok
2021. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
#6 Honnan veszed hogy nem csinál semmit?
2021. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát ő írja, hogy nem dolgozik.
2021. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Irigyek, ennyi. Ha a te helyedben lennék, én csak annyit dolgoznék, amennyit feltétlenül muszáj, mondjuk 4,vagy 6 órában, hogy legyen TB-m, meg majd nyugdíjam, stb. Kis képmutatók. Biztos ők a munka szeretetéért dolgoznak, nem azért, mert muszáj, aha... :D


Az meg nem biztos, hogy nem csinál semmit. Én 2 hónapig munkanélküli voltam, azt sem tudtam, mit csináljak először, annyi mindent tudtam.

2021. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!