Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki volt kovidos, tünetekkel,...

Aki volt kovidos, tünetekkel, és mégis bement dolgozni, az miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Pl erősebb megfázásos tünetekkel

2021. dec. 16. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom mert kellett nekik a pénz
2021. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Mert egy felelőtlen barom, aki nincs tekintettel a többi emberre, akiket odabent (meg ha tömeggel jár dolgozni, akkor ott) megfertőzhet. Mondjuk náluk ilyet biztosan senki nem tudna eljátszani, van lázmérőzés, illetve akinek tünetei vannak, azon azért észre lehet venni, hogy nincs a toppon és most a kovid idején erre sokkal jobban figyel mindenki, ha valaki erős megfázásos tünettel jön be, az haza van küldve. Vannak bent egyébként gyógyszertáros tesztek is, ha valaki igényt tartana rá, de ha az egyik kolléga láthatóan szarul van és passzolnak a tünetek is, akkor szerintem simán megkérdezné a főnök, hogy nem csinálná-e meg a tesztet. Ha azt mondja nem, az ott már elég gyanús.
2021. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az ilyen helyzetet a "kell a pénz" és az "ez csak egy nátha" hozzáállások együttesen okozzák.
2021. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal voltam. Kellett a pénz.
2021. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván nem akart munka nélkül maradni főleg most :D

Könnyen beszél aki kályha közeli és nincs ilyen problémája

2021. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

A főnök covidosan is behívta az embereket dolgozni, mondván csak végtagtöréssel (láb-kar vagy gerinc) fogad el táppénzes papírt. Aki covid vagy más betegség miatt hiányzott, annak napi 10 ezer forint "kötbért" levont a fizetéséből/nap.


Volt, aki törött ujjal is bejött dolgozni.

2021. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
2-es igen de kb a fél város a taknyán csúszik ahol én élek, és akik elmentek ebből tesztelni az volt a ritka akinek negatív lett.
2021. dec. 16. 14:31
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

#6

Minek mennek be? Fel kell nyomni a francba aztán kész.

2021. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Na mondjuk olyan nincs, amit a 6-os ír, hogy p csak végtagtöréssel fogad el tp-s papírt. Baromira nem az ő hatásköre megállapítani, hogy mit fogad el és mit nem, azt majd az orvos eldönti és megírja, amit onnantól kutya kötelessége elfogadni. Undorító, hogy léteznek ilyen féreg munkáltatók. Az ilyet fel kéne jelenteni a búsba. Még hogy napi 10 ezret levon, mert beteg az ember. Szánalmas nyomorult az ilyen.
2021. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9es olyan nekem is volt, hogy amikor influenzás voltam, megjegyezte ugye bejövök holnap is. Albiban éltem, hát mentem....
2021. dec. 16. 14:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!