Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságokat mondhat...

Milyen tulajdonságokat mondhatok valakire akit nem igazán ismerek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz osztálykarácsony a suliban (mindenki húzott valakit és neki ad ajándékot) és az ajándék átadása előtt kell rá mondani jelzőket, amiről magára ismer az ajándékozott. Olyanokat nem nagyon lehet, hogy mit szeret a másik, vagy miben jó, pl: ne olyat, hogy szeret kosárlabdázni. Viszont én nem tudok sokat a lányról, akit húztam, egyedül az jutott eszembe, hogy introvertált, ami nem nagyon sablonos. Valami ötlet, hogy miket mondhatnék?

2021. dec. 16. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat,de ha nem tudsz róla mondani semmit,akkor miből vetted hogy majd idegenek akik se téged,se őt nem ismerik,majd fognak tudni?
2021. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezt úgy csináltuk még általánosban, hogy például: hosszú haja van, rövid haja van, barna hajú, fekete, szőke, hosszú neve van, rövid neve van, stb.

Ilyeneket próbálj meg kitalálni.

2021. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy írhattok olyanokat, mint pl az introvertált, extrovertált, és én eldöntöm, hogy melyik a kettő közül.
2021. dec. 16. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Még lesz alkalmad beszélgetni vele egy kicsit anélkül, hogy elárulnád, hogy őt húztad, és lám meg is tudhatsz róla valamit.

Miben ügyes, miben okos... Mivel beszélgettek reggel, és elmondod, azokat, amiket reggel mondott, hamar kapcsol majd.

2021. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy egy rakás csaló lesz, aki elárulja a másiknak, hogy őt húzta.
2021. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D
2021. dec. 16. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2021. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!