Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezem manipulálni az...

Miért élvezem manipulálni az embereket?

Figyelt kérdés

Tény és való, hogy minden mozdulatukat, minden rezzenésüket tudom fejből, már szinte várom a mondókájukat, ha beszélek velük...

Néha csapdába csalatom magamat, legyen szó akármilyen “kérdésről” látni akarják a reakciómat, én pedig megjátszom magamat.

Senki nem vette eddig észre. Pszichológus sem, pedig nem ártott volna egy kis elismerés. Viszont az a legnagyobb elismerés amikor nem is ismernek rám...


Én élvezem, ha hisznek nekem, akár igazam van, akár nem. Akármilyen “képet” képes vagyok felvenni, kivéve ha az a szerep egyáltalán nem illik hozzám, de részben az is az én döntésem.


Néha bánom, hogy ilyen vagyok, de sokszor csak jól jövök ki belőle, mert az emberek nagyon rosszak.


Mit gondoltok erről?


2021. dec. 20. 08:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

En is ilyen vagyok szerintem. Meg sokszor masokhoz alkalmaszkodom. Kepes vagyok ugy beszelni, olyan hangtempoban, ugy viselkedni mint a masik akikvel beszelgetek. Eppen ezert, mindenki máshogy ismer.

Nem tudom miért vagyok ilyen.

2021. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodom**
2021. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogyha tényleg akkora nagy manipulátor vagy, akkor bizonyára tudod hogy mi lesz a reakciónk és teljesen felesleges válaszolnunk...

Egyébként úgy bírom az ilyen embereket😂 Mindenki ért egy picit az emberek nyelvén, hisz ő maga is egy ember, nem egy olyan nagy képesség ez, mint ahogy te azt hiszed. Tudom, kell valami ami miatt különlegesnek érezheted magad, de szerintem keress valami mást. Ez a kérdés is valószínűleg azért született, hogy egy picit megdicsérgessünk, megsimogassuk a kis buksikádat hogy de ügyes vagy. Oké, tök ügyi vagy és remélem sikerült egy picit felpumpálnom az önbizalmad ezzel 🤷‍♂️

2021. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen különleges képességeket azok szoktak bemagyarázni maguknak, akik amúgy tudják magukról, hogy csicskák, hogy vesztesek, és kell nekik valami, ami miatt jobbnak érezhetik magukat.

Ha tényleg tudnál manipulálni, akkor nem itt irkálnál, hanem dagadtra keresnéd magad valami reklámszakemberként!

2021. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolok erről semmit. 1000 meg 1 ilyen ember van a világon, mint te. Szociopata személyiségzavarnak hívják.
2021. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt a képességedet (ha tényleg úgy működik ahogy leírtad) hiteles emberek hiteltelenítésére, vagy kavarásra (emberi kapcsolatok tönkretételére) használod, akkkor nagyon rossz a véleményem erről.

Állásinterju vagy egyéb előrejutás szempontjából biztosan segíthet.

2021. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy nagyon gyorsan észreveszem az ilyet, és izolálom aki ilyet csinál, lehető kegkevesebbet beszélem vele.

A problémát ott látom hogy sok ember mintha nem tudná èszrevenni a hasonló manipulátorokat, újra és újra bedőlnek nekik.

2021. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mit gondoljak? Istenítselek? Kamu wannabe szociopata vagy, semmi más. Ne érezd magad mentalistának. Te vagy az, akit iskolában mindenki állandóan megver mert nem viselik el a kamuzós pofádat. Ezt gondolom.
2021. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Előfordul hogy magadramaradsz mert esetleg mások is észreveszik vagy furának tartanak valamit benned, csak nem szólnak neked.
2021. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus pszichopata wannabe vagy lol. Amivel csak az a gond, hogyha tényleg az lennél, akkor ez a világ természetesebb dolga lenne számodra, szóval nem keresnél visszacsatolást ezzel kapcsolatban.
2021. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!