Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezem manipulálni az...

Miért élvezem manipulálni az embereket?

Figyelt kérdés

Tény és való, hogy minden mozdulatukat, minden rezzenésüket tudom fejből, már szinte várom a mondókájukat, ha beszélek velük...

Néha csapdába csalatom magamat, legyen szó akármilyen “kérdésről” látni akarják a reakciómat, én pedig megjátszom magamat.

Senki nem vette eddig észre. Pszichológus sem, pedig nem ártott volna egy kis elismerés. Viszont az a legnagyobb elismerés amikor nem is ismernek rám...


Én élvezem, ha hisznek nekem, akár igazam van, akár nem. Akármilyen “képet” képes vagyok felvenni, kivéve ha az a szerep egyáltalán nem illik hozzám, de részben az is az én döntésem.


Néha bánom, hogy ilyen vagyok, de sokszor csak jól jövök ki belőle, mert az emberek nagyon rosszak.


Mit gondoltok erről?


2021. dec. 20. 08:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én vártam a kérdező válaszát, ahol manipulálva minket meggyőz, hogy neki tényleg ilyen képességei vannak és mi vagyunk a hülyék...
2021. dec. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam a reakciókra. :D


Egyik nap feltettem egy másik kérdést, pont ennek az ellentétét, ott valahogy ugrottak az emberek, hogy micsoda manipulatív személy vagyok, és gondoltam miért ne lehetne egy olyan kérdésem, amiben én mondom magamra ezeket a tulajdonságokat. Máris mindenki ugrott rá, hogy jaj, dehogyis.


Érdekesnek találom a jelenséget.

2021. dec. 21. 06:45
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld a kérdést légyszíves, had lássuk miről beszélsz.
2021. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23# Ahhoz senkinek semmi köze.
2021. dec. 21. 07:00
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, Sötét Nagyúr! 😱
2021. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Más az, amikor valakire azt mondják hogy manipulálni próbál, meg más az, mikor kijelented, hogy te profi szinten manipulálsz másokat. 🤷‍♂️

Egyébként így, hogy mi nem is láttuk a másik kérdést, tök felesleges itt jelenségről beszélni, hisz nagy valószínűséggel nem is ugyanazok az emberek válaszoltak a kérdésekre. Kíváncsi lennék a másik kérdésedre, de tiszteletben tartom hpgy te annyira nem szeretnéd hogy lássuk, mi, a gyakorikérdéseket használók, hogy kiírtad az oldalra... De bacol belinkelni🤦‍♂️

Azért énazt kétlem, hogy te leírtad az ellentettjét és ők nagy manipulátornak tituláltak.. Gondolom milyen sajnáltatást levághattál...

2021. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyra nőtt gyerek vagy még.
2021. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem adják jelét,az nem feltétlen azt jelenti,hogy nem veszik észre a manipulálásod.Lehet,hogy ők jobban manipulálnak téged:)
2021. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora művészet, egy anonim oldalon ismeretlen embereket megvezetni. Gratulálok a nagy teljesítményhez.


Ha valóban létezett volna másik kérdés itt villognál vele, mert igazolná mekkora "profi" vagy. Tehát másik kérdés nincs.


De ha mégis van, én is fel tudnék tenni kérdést a prosztata problémáimról az egészség témakörben, sokan válaszolnának is segítőkészen...

Én meg örülnék neki mekkora arc vagyok, hogy manipuláltam őket, hiszen nő vagyok 😄😂

2021. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#24 ha semmi kozunk hozza, akkor nem is kellett volna a tudomasunkra hoznod! Ebbol latszik, nagyon ostoba vagy, marpedig egy jo manipulatornak nem art, ha van eleg intelligenciaja. Neked viszont nincs sok sutnivalod.
2023. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!