Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb falusi férfi tényleg...

A legtöbb falusi férfi tényleg ennyire semmibe nézi a feleségét?

Figyelt kérdés

Falun élek és azt figyeltem meg hogy nem csak az 50+-os férfiak de már a 30 körülieknél is nincs a feleségnek neve csak "Asszony". Nem becézgetik, se semmi. Még ha idegenek vagy haveri körben utalnak rá akkor is csak asszony a neve. Se a párom, kedvesem, drágám, Editkém, Annácskám stb. Csak Asszony.


Máshol is ez megy vagy csak itt a divat ez? Volt osztálytársam is, 29 éves és nincs neve a feleségének, csak asszony.



2021. dec. 21. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan, most mar erted, miert nezi le a legtobb ember a falusi parasztvilagot. Modern emberkent nehez felfogni az ilyesmit.
2021. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
"asszony állatnak kuss a neve"
2021. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Te nem látsz bele az otthoni életükbe. Nem biztos hogy nem becézgeti. Azt nem is szeretném ha a férjem mások előtt cuki muki becenevekkel illessen vagy tündérbögyörőmnek hívjon. Illetve szerintem a zokninak van pàrja.

Attól hogy asszonynak hív, szeret. Nem ebben mérik nálam a szeretetet. Ismerek olyat aki mások előtt becézgeti, csillagomozza a feleségét, otthon meg veri. Szóval ez nekem nem mérvadó.

2021. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké, ne becézgesse. De van annak a nőnek neve is. És bár visszatetsző így leírva látni de valahogy látok abban igazságot amit a második válaszoló írt. Engem férfiként nagyon ki tud akasztani mikor nics neve a feleségének, kb mint ha a cselédje lenne.
2021. dec. 21. 21:17
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
nőnek neve: asszony ... férfi neve: ember
2021. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
2021. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom mit problémáztok ezen, városi gyerökök.

Nálam ebédre ha megyek haza, megterítve, leves és második vár.

Utána megyek vissza melózni.

Hetente egyszer kipucolja a cipőmet is, bőrápolóval lekeni, hogy szép tiszta legyen.

Városba is lehet ám ezt csinálni, csak a sok városi nőnek letörne a körme.

2021. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

8

Nem tudom, en varosikent mindezt magam megcsinalom munka mellett. Gondolom, hogy igy mar nem is vagyok ferfi a szemedben.

2021. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal furábbak azok akik mindenkinek becézgetve említik a párjukat főleg ilyen "drágám" és hasonlókkal.
2021. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk kezd eléggé kifordulni a világ ha már az is baj, hogy asszonynak hívják az asszonyt.
2021. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!