Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs humorérzékük a...

Miért nincs humorérzékük a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 14:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
De van, lehet te nem vagy vicces
2021. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerű a válasz mint a faék. Nem úgy gondolkoznak mint mi férfiak. A többség nem tud kötetlenül humorizálni. Elvégre még idegen vagy számára. Azt hiszik támadod őket vagy ítélkezel felettük. Ki kell velük alakítani egy kapcsolatot amibe már belefér a humor is. Azt, hogy hogyan alakítsd ki ezt a kapcsolatot nem tudom. Ha szimpi vagy neki akkor hagyni fogja, ha nem vagy szimpi akkor nem. Persze vannak olyan befásult selejtek akikkel sosem fogsz tudni humorizálni. Az ilyeneknél él a "törlés, tiltás" szabálya :D.
2021. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok. Nálam a rasszista, szexista, másokat gúnyoló "viccekkel" egyből elvágja magát mindenki. Ez egy nagyon olcsó és undorító módja a "poénkodásnak".

Nem azt mondom, hogy fizikusvicceket mondjon valaki, elég, ha spontán módon humoros, anélkül, hogy másokból csinál viccet. Javaslom ilyen módon próbálkozz és nagyobb sikered lesz :)

2021. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
2%
Értik ők a viccet, csak nem szeretik.
2021. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Esélyes, hogy neked nincs humorérzéked.
2021. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
41%
Én nő vagyok de észrevettem magamon, hogy olyan a humorom, mint egy pasinak. Kicsit cikinek is érzem, de simán röhögök a legszarabb vicceken is, amin más nő csak fintorog. A feketehumor a kedvencem. Szóval szerintem belül valami f aszi vagyok, de nem vagyok leszbikus vagy ilyesmi, van párom és imádom a humorát :)
2021. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%
Mert nekünk kell levenni őket a lábukról a humorral. Meg intelligenciát is tükrözi. Ezért.
2021. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%
#5: Valószínű azért, mert te csak csajozás szempontjából problémázol. Nem csak felszedés céljából lehet humorizálni és nem csak úgy, hogy az támadás vagy ítélkezés lehet.
2021. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Az én nőismerőseimnek mindnyájuknak van humorérzéke, majd' halálra röhögték magukat ezen a kérdésen.
2021. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van, de csak a hozzam kozelebb allokkal szoktam viccelodni. De ok szeretik a humoromat, annak ellenere, h eleg faraszto tudok lenni :D
2021. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!