Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék ezen?...

Hogyan változtathatnék ezen? és mi lehet ennek az oka ?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdek ismerkedni egy sráccal akkor idegesít, hogy nem én vagyok az első neki, hanem tart még vagy 20-at mellettem. Igazából nem értem, miért is érdekel ez engem ennyire amikor még nem is találkoztunk meg semmi ilyesmi. Ezen szeretnék változtatni. Ne legyek ennyire egy idegenre utalva érzelmileg. Plusz ne igazán érdekeljen, hogy kivel beszélget illetve hanyadik vagyok neki. Hanem magabiztossan hozzá állni a dolgokhoz és azt mondani: Nem érdekel, nélküle is elég jó vagyok! :)

2021. dec. 29. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit mondasz, az szokott teljesülni. :)
2021. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj pszichoterápiára, azzal a gyökerénél oldod meg a problémát: nem fogsz olyanokkal ismerkedni, akik több vasat tartanak a tűzben.
2021. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!