Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy legújabb állítólagos gyerekkori molesztálásos ügyben az un. "nép" már meg is hozta az ítéletet?

Figyelt kérdés

A Facebookra kikerülő újságcikkek alatt a kommentelők kilencven százaléka, egy Youtube videó alapján meg is hozta az ítéletet, bármilyen más, vizsgálat, vagy objektív bizonyíték nélkül. Mikor jött az ügy folytatása, hogy az állítólagos molesztált leány testvére szerint az egész molesztálás csak kitaláció, természetesen arra is jöttek a "jobbnál-jobb" elméletek, mint hogy az apa tollbamondta neki, a kisebbik lány fogoly, igazából nem is tudja, hogy a nevében levelet írtak, tizennyolc évesen nem is tudna ilyen levelet írni, stb.


Ha jön egy értelmesebb kommentelő, aki csak annyit ír, hogy talán megkellene várni a vizsgálatok végét, esetleg még az ítéletet is, már ha lesz egyáltalán tárgyalás, az rögtön megkapja a "remek" érveket, hogy biztosan ő is bántalmazó, molesztáló, vagy tetszik neki, és veri az asszonyt otthon.


Csak én gondolom azt, hogy katasztrófális szellemi szinten van a magyar társadalom?


2021. dec. 31. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Legalább a nép elítéli ezeket a szutykokat, mert a bíróság úgysem fogja. Inkább az áldozatot... Majd az ügyvéd "apuka" jól beperli a lányát a személyiségi jogainak megsértéséért, mint az a másik állat...
2021. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Ja, mert a levélből amúgy nem egyértelmű, hogy a kedves apuka szavai... :D Nekem meg az ilyen áldozathibáztató gyökerekből van elegem, akik egyértelmű esetben is a bántalmazó seggét igyekeznek fényesre nyalogatni.
2021. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért jó, hogy van bíróság. Ennyi erővel bárki bárkit megvádolhat bárkivel. Sajnos a politikában is ez megy.
2021. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez még mindig nem válasz a kérdésére. Kitért előle. Miért?
2021. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdésre válaszolva, szerintem valahol pozitív, hogy ennyire ugranak egy ilyen zaklatós, molesztálós hír hallatára, de az már nem tetszik, hogy ettől a dühtől sokan nem látják a fától az erdőt, és képtelenek logikusan gondolkodni.


Szóval hogy mit gondoljak erről, hát..azt magam sem tudom. :D

2021. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudok semmi az úgyről. Szándékosan nem kattintottam rá egyik cikkre sem, ami ezt taglalta, de szerintem találkoztam a neten azzal amiről írsz.


Az a véleményem, hogy a meggyanusított életét elrontották már most attól függetlenűl, hogy tényleg bűnös-e, ami elég gáz.


Nem is akarok további információt megtudni róla, mert mint külső szemlélő, aki egy filteren keszetűl kap információt, amiről el sem tudja dönteni igaz-e nem tudom eldönteni kinek van igaza.


A bűnösség megítélése meg nem az én feladatom.

2021. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Jut eszembe, van erről egy remek film, Jagten / The hunt, 2012-es. Ott egy óvodában dolgozó férfiról az egyik kislány, azt mondja, hogy tett vele valamit. És ez a gyermeki hazugság visszafordíthatatlan károkat okozott számára. A film végén hiába derült ki, hogy ártatlan, ugyan úgy megvetették.
2021. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Vagy mondjuk a Holtodiglan című bestseller, amit egy nő írt arról, hogyan tud egy nő tönkre tenni egy életre férfiakat mindössze annyival, hogy a kellő időben és helyen elsírja magát.
2021. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek nagy része befolyásolható.

Ha kicsit is gondolkoznának akkor feltűnne, hogy mindhárom bemutatott "nagy indulatokat kiváltó" fotó, beállított műtermi felvétel.

Mind a smink mind a megvilágítás és főleg, és a nagyobb hatás kedvéért fekete-fehér a kép.

Az is beszédes, hogy hogy pont belenéz a kamerába amikor szól a fotós, hogy "elgyötört arcot vágjál majd háromra"

Az emberi agy a képeket összekapcsolja a mellette lévő szöveggel, holott a valóságban nem lehetett jelen még egy fotós is.



[link]

2021. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-es, és véletlenül pont könyve fog megjelenni a lánynak, de ennek biztosan semmi köze nincs az időzítéshez.
2022. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!