Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak-Nők előfodul hogy...

Férfiak-Nők előfodul hogy büdös a lábatok? Milyen időnként? És esetleg mitől szokott lenni? Esetleg szokta valaki szóvá tenni? Esetleg védekeztek némileg hogy ne legyen szaga?

Figyelt kérdés
Szokott vagy fordult e olyan hogy lábszagotok lenni? Mi okoza/okozta? Milyen időnként Esetleg egy családtag vagy ismerős szóvá teszi vagy tette? Olvastam itt Gyk-ban pl hogy valakinek hogy kis kora óta büdös és az anyjától örökölte és nem igazán tud védekezni ellene és ismerősei szóvá tette és elszégyelte magát. Esetleg ti hogyan enyhítettek rajta?

2022. jan. 1. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn/mindig!
Gyakran!
Ritkàn!
Nincsen szaga!
61 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy rosszabbul szellőző cipőtől előfordul, de nem gyakran.
2022. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A lábam nem igazán szokott büdös lenni magában. A cipőim megbüdösödnek egy idő után (fél - 1 év), főleg amikben edzek. Arra szoktam használni ilyen szagtalanító valamit vagy amit lehet, azt kimosom inkább.
2022. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért tavasz végén, nyár elején mikor reggeltől-estig nylon harisnyában vagyok, akkor előfordul, hogy nem rózsaillatú. Illetve ha műszálas a zoknim akkor a 12 órás műszak után is érzem, hogy nem frissen mosott. Persze nem olyan büdös, hogy leforduljak a székről.. A két exemnek az acélbetétes munkáscipőbe rohadt bele mindig a lábuk, na annnaaak vooolt szaga.
2022. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Sportcipő szerű acélbetétes cipőben dolgozom. Igazából semmi értelme, leginkább a földelés miatt kell, mert elektronikával foglalkozom. Megbüdösödik a cipő és nem arra keresek, hogy hetente új cipőt vegyek, így munka végére bizony büdös a lábam. Nem hányingerkeltően, de azért van bukéja.

25/N

2022. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

A zokni a titka.

Magas pamuttartalmut kell venni. 72%-tól felfelé. Aki hajlamos a labszagra, az tiszta pamutot vegyen

2022. jan. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Valóban zokni a titka. Sok cipőm van, de egyikbe sem büdösödik bele a lábam. A munkahelyi bakancsba se.
2022. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

5-ös vagyok.

Nekem se büdösodik be, szinte soha. Pedig sokszor 14 órát vagyok melóscipőbe. A zokni vásárlásnál pedig mindig figyelem a pamuttartalmat. :)

2022. jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem szokta szóvá tenni senki sem, mert nincsenek barátaim, idegenekhez nem járok. Nyáron inkább érzem, a családtag esetleg érzi, de nem érdekli senkit sem. Alapból büdi egy szinten, nem védekezek nagyon ellene.
2022. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap legalább másfél órát futok, utána jó büdös szokott lenni a lábam. Hazamegyek, lezuhanyzok és meg is van oldva. Más esetben nem szokott előfordulni. L.
2022. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Lány vagyok és igen,szokott. Nem az a nagyon büdi,de van egy jellegzetes szaga a lábamnak és érdekes,hogy fürdés után is érezhető,olyan fél óra után,tehát nem izzadás,ilyen a természetes szaga.
2022. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!